bildirim ikonu
Ana içeriğin başı

CardFinans Kredi Kartı

Alışveriş keyfini doyasıya yaşayın!

CardFinans ile 1.500'ü aşkın marka ve 250.000’in üzerinde alışveriş noktasında beklentilerinizin ötesinde avantajlar ve hayatınızı kolaylaştıracak hizmetler sizi bekliyor.

Hemen Başvur

CardFinans Kredi Kartı Başvurusu

Hem alışverişlerinizde hem nakit ihtiyaçlarınızda güvenle kullanın!

Hemen Başvur

 

Başvurunuza devam edebilmemiz için lütfen cep telefonunuza gönderilen SMS şifresini giriniz.

1:00 sn.

* Bu işlem için gönderilen SMS'ler ücretsizdir.

Başvurunuzu hızlıca tamamlayabilirsiniz ya da dilerseniz sizi arayarak başvurunuzu tamamlayabiliriz.

Başvuruya Devam Etmek İstiyorum

Talebinizle ilgili sizinle SMS ya da 0850 222 0900 no.lu Telefon Bankacılığımız üzerinden iletişime geçeceğiz.

 

Kredi Kartı Hesaplama Araçları

TL

CardFinans’ın sunduğu tüm ayrıcalıklarla tanışın

 

  • Market ve Benzin Programı ile market ve akaryakıt harcamalarınızda %5 indirim kazanabilirsiniz.
  • Ücretsiz Fatura Ödeme talimatı ile faturalarınızı düşünme derdinden kurtulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kredi kartı başvurusu nasıl yapılır ?

QNB Finansbank Şubeleri, QNB Mobil, Internet Şubesi ve 0850 2220900 numaralı Telefon Bankacılığı kanallarından kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.
Dilerseniz cep telefonunuzdan 2273’e TC kimlik numaranızı yazıp kısa mesaj göndererek CardFinans kart başvurusu yapabilirsiniz. 
(SMS tutarı, KDV ve ÖİV dahil olmak üzere; Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom aboneleri için 0,65TL olarak ücretlendirilir. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar.)

Kredi kartı nasıl kullanılır ?

Bankanın tahsis etmiş olduğu limitiniz dahilinde kredi kartınızı VISA/Mastercard logolu POS terminallerinin bulunduğu fiziksel mağazalarda temaslı veya temassız ödeme ile alışverişlerinizi gerçekleştirebilir, posta-telefon talimatı ile sigorta, abonelik vb ödemelerinizi yapabilir, ya da e-ticaret siteleri üzerinden yapacağınız harcamalarınızda kullanabilirsiniz.

Kimler kredi kartı başvurusu yapabilir ?

18 yaşını dolduran ve düzenli gelir sahibi olan herkes kredi kartı başvurusu yapabilir.

Kredi kartı alma şartları nelerdir ?

Kredi kartı başvurusunu eksiksiz olarak tamamlayan ve banka politikalarına göre yapılacak değerlendirme sonrası başvurusu olumlu sonuçlanan müşteriler kredi kartı sahibi olabilir.

Kredi kartı başvurusu için gerekli belgeler nelerdir ?

Geçerli bir nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport yeterlidir. Kredi kartı başvuru formu vb. diğer başvuru evrakları sistem veya satış temsilcisi tarafından başvuru anında talep edilmektedir.

Kredi kartı başvurusunda kredi notu değerlendirmesi nasıl olur ?

Genel olarak, daha önceki kredi/kredi kartı ve diğer bankacılık ödemelerinin düzenli olması ve tüm bankalardaki toplam borçların gelire göre makul bir seviyede bulunması gibi değerlendirme kriterleri bulunmaktadır.

Kredi kartı faiz oranları?

Güncel kredi kartı faiz oranlarına https://www.cardfinans.com/kart-sozlugu/faiz-oranlari-ve-kart-ucretleri linkinden ulaşabilirsiniz.

Kredi kartı borcu nasıl ödenir ?

Kredi kartı borcunuzu QNB Finansbank Şubelerimizden, ATM’lerimizden, QNB Mobil'den ve İnternet Şubemizden, 0850 222 0 900 nolu QNB Finansbank Telefon Bankacılığı kanallarımızdan ücretsiz olarak veya PTT kanalından hizmet ücreti karşılığında ödeyebilirsiniz. Dilerseniz QNB Mobil ve QNB Finansbank İnternet Şubesi, ya da Telefon Bankacılığından otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz.

Kredi kartı taksitlendirme nasıl olur ?

Anlaşmalı üye işyerlerimizinde sunulan taksit imkanlarından işlem anında tercihinizi belirterek faydalanabilirsiniz. Buna ek olarak, TaksitKolay uygulamasıyla yasal düzenlemelerde belirtilen sektörler haricinde gerçekleştirdiğiniz işlemlerinizi faiz karşılığında sonradan ATM’lerimizden, QNB Mobil ve İnternet Şubemizden, 0850 222 0 900 nolu QNB Finansbank Telefon Bankacılığı kanallarımızdan taksitlendirebilirsiniz. TaksitKolay’la ilgili detaylı bilgiye https://www.cardfinans.com/cardfinans-dunyasi/kolay-odeme-rehberi/taksitkolay linkineden ulaşabilirsiniz.

Sanal kredi kartı nedir ve nasıl kullanılır ?

Sanal kart, internet üzerinden alışveriş yapabileceğiniz bir kredi kartı türüdür. Sanal karta QNB Mobil'den ve İnternet Şubemizden başvurabilir, kredi kart limitinizi kendiniz belirleyebilir, kullanmadığınız zaman sıfırlayabilirsiniz.

Kredi Kartı ile Temassız Ödeme Nedir?

Temassız Ödeme, kredi kartının ödeme cihazına (POS, toplu taşıma validatör vb.) yaklaştırılmasıyla alışveriş yapmaya imkan veren hızlı ve güvenli bir ödeme yöntemidir.

Temassız Kart Özelliğini Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

CardFinans Temassız kredi kartınız varsa ilk işleminizi temaslı olarak gerçekleştirdikten sonra temassız özelliği kullanıma açılacaktır. CardFinans Temassız kredi kartınız yoksa başvuruda bulunabilir, Temassız özelliği bulunmayan bir CardFinans kredi kartı kullanıyorsanız Çağrı Merkezimizi arayarak CardFinans Temassız olarak yenileme talebinde bulunabilirsiniz.

Temassız Ödeme Nasıl Yapılır?

Visa Paywave veya Mastercard Paypass temassız okuyucusu olan tüm noktalarda kartınızı okuyucuya (POS, toplu taşıma validatör vb.) yaklaştırarak 750 TL ve altındaki işlemlerinizi şifre girmeden, bu tutarın üzerindeki işlemlerinizi ise şifreli olarak saniyeler içinde tamamlayabilirsiniz.

Temassız Kart ile İşlem Limiti Ne Kadardır?

750 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye gerek olmadan, 750 TL üzerindeki işlemlerinizi ise şifre girerek gerçekleştirebilirsiniz. Bankamızda Temassız işlemler için bir üst sınır uygulanmamaktadır.

Temassız Ödemenin Avantajları Nelerdir?

Temassız ödeme ile alışverişlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirirken, kartınızı paylaşmadığınız için sağlığınız açısından daha üst seviyede önlem almış olursunuz.

CardFinans’ın sunduğu bu ve daha nice ürün özelliğinin detayları için tıklayın

25 Ekim 2018 tarihi itibariyle 18-25 yaş arasındaki öğrencilere verilen CardFinans, özel yıllık üyelik ücretiyle sunulmaktadır.