bildirim ikonu
Ana içeriğin başı

Sigorta

8.1 Kredime bağlı sigorta poliçemin iptalini istiyorum

Kredinize bağlı hayat sigortanız, sigorta süresi içinde günlük yaşantınızda başınıza gelebilecek beklenmedik riskleri, poliçenizde belirtilen teminat (yaşam kaybı ve maluliyet gibi) ve tutarlar ile güvence altına alır. Poliçenizde teminat altına alınan risklerin gerçekleşmesi halinde, sigorta şirketi tarafından gerçekleştirilen tazminat ödemesi ile mevcut kredi borcunuz kapatılarak siz ve sevdikleriniz için maddi güvence sağlanmış olur.

Ayrıca; kendiniz, eşiniz ve/veya 18 yaşını doldurmamış çocuklarınız için ödemiş olduğunuz hayat sigortası primlerini belirli oranlarla gelir vergisi matrahınızdan düşürebilirsiniz. Hayat sigortanız sizi korumaya devam ederken siz de vergi avantajından yararlanabilirsiniz. 

Mevcut poliçeniz ile ilgili iptal taleplerinizin değerlendirilebilmesi için şubelerimize başvurabilir veya 0850 222 0 900 nolu hattan Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz.”

8.2 Sigorta poliçemle ilgili talep / itirazım var

Değerli müşterimiz sigorta ile ilgili tüm talepleriniz için 0850 222 0 900 nolu çağrı merkezimizi arayabilir yada bağlı bulunduğunuz şubeden işlemlerinizi yapabilirsiniz.