notify icon
Ana içeriğin başı

KrediGO

KrediGO ile kredi çekmek fotoğraf çekmek kadar kolay

KrediGO ile hangi bankanın müşterisi olursanız olun tek tıkla ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye’nin krediye özel ilk mobil uygulaması KrediGO sayesinde hangi bankanın müşterisi olursanız olun tek tıkla ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilir, başvuru sonucunuzu en kısa sürede görebilirsiniz. Üstelik QNB Finansbank müşterisiyseniz başvurunuz olumlu sonuçlandığı takdirde kredinizi anında hesabınıza aktarabilirsiniz.

KrediGO uygulamasını, uygulama marketinizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

KrediGO' da Neler Var?

  • Güncel kredi notunuzu KrediGO’dan takip edebilme imkanı
  • Tek tıkla başvuru kolaylığı
  • Onay alınması halinde kredinizi anında hesaba aktarabilme avantajı
  • Kredi bilgilerini ve başvuru sürecini takip etme şansı
  • Kredi hesaplama fonksiyonu
  • KrediGO Danışmanları ile ihtiyaç duyduğunuzda bireysel destek alma rahatlığı

Nasıl İndirebilirim?

KrediGO uygulamasını Android cihazlarınızda Google Play / Play Store’u kullanarak Apple cihazlarınızda ise App Store aracılığıyla indirebilirsiniz.

Kredi Faiz Oranları

Faiz oranları müşterinin başvuru skoruna göre değişiklik göstermektedir. Örnek maliyet tablosu aşağıdaki gibidir. 

  ALINACAK ÜCRETLER
(BSMV Dahil)
TOPLAM MALİYET ORANLARI**
Kredi Tutarı Kredi Faiz Oranı (Aylık) Kredi Vadesi (Ay) Kredi Taksit Tutarı (Aylık) Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil) Sigorta Prim Tutarı* Yıllık Toplam Maliyet
30.000 TL %1,39 36 1,115.15 TL 157,5 TL 921.32 TL %22.4203
30.000 TL %1,72 36 1,189.12 TL 157,5 TL 934.69 TL %28.2787
30.000 TL %2,17 36 1,294.14 TL 157,5 TL 952.58 TL %36.6828

*Bankamız ihtiyaç kredilerinde kredi tahsis koşulu olarak hayat sigortası yapılmasını talep etmektedir. Poliçenizi bankamız aracılığı ile düzenletmeniz durumunda sigorta primi müşteri demografik bilgilerine göre hesaplanacaktır. Tabloda yer alan hayat sigortası primi ortalama 47 yaşında bir müşteri için yaklaşık olarak hesaplanan hayat sigortası primi örnek tutarıdır. Poliçenizi bankamızın belirlediği teminatlar dahilinde başka bir sigorta şirketinden düzenletip daini-i mürtein Bankamız olacak şekilde şubemize ibraz etmeniz de mümkündür.

**Yıllık toplam maliyet oranlarına kredi için tahsil edilen tüm faiz, kredi tahsis ücreti, vergiler dahildir. Sigorta prim tutarı hariç tutulmuştur.
Maliyet tabloları hesaplamalarında 3 ay ertelemeli kredilerin dışındaki kredilerde iki taksit dönemi arası 30 gün baz alınmıştır.

QNB Finansbank kredi başvurularını serbestçe değerlendirme yetkisine sahiptir.

Tabloda yer alan kredi tutarları ve vadeler, örnek olarak belirtilmiştir. Diğer kredi tutarları ve vade koşulları için detaylı bilgiye QNB Finansbank Şubelerinden ulaşabilirsiniz.

KrediGO Başvuru Koşulları

  • QNB Finansbank müşterisiyseniz kredi başvurunuz onay aldığı takdirde kredinizi anında hesabınıza aktarabilirsiniz. QNB Finansbank müşterisi değilseniz dilediğiniz QNB Finansbank Şubesi’ni ziyaret ederek kredinizi alabilirsiniz.
  • Faiz oranları, müşterinin başvuru skoruna göre değişiklik gösterebilir.