notify icon
Ana içeriğin başı

Kamu ve Finansmaaş Kredisi

Kamu çalışanlarına veya maaşını QNB Finansbank'tan alan Finansmaaşlılara özel avantajlı ihtiyaç kredisi

Hemen Başvur

Size Özel Avantajlarla İhtiyaç Kredisi

  • Kamu çalışanları ve Finansmaaşlılara özel avantajlı faiz oranları
  • 60 aya varan vade imkanı
  • Başvuru kolaylığı ve hızlı sonuç
  • İnternet ve Cep Şubemizden, kredi.qnbfinansbank.com üzerinden veya Çağrı Merkezimizden başvurarak, onaylanan kredinizi anında hesabınıza aktarma imkanı,
  • Kişiye özel ihtiyaç kredisi faiz oranları

HEMEN BAŞVUR

Kredi Faiz Oranları

Faiz oranları müşterinin başvuru skoruna göre değişiklik göstermektedir. Örnek maliyet tablosu aşağıdaki gibidir. 

  ALINACAK ÜCRETLER
(BSMV Dahil)
TOPLAM MALİYET ORANLARI**
Kredi Tutarı Kredi Faiz Oranı (Aylık) Kredi Vadesi (Ay) Kredi Taksit Tutarı (Aylık) Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil) Sigorta Prim Tutarı* Yıllık Toplam Maliyet
10.000 TL %1,79 60 298 TL 52,5 TL 514.19 TL %29.3832
10.000 TL %2,05 60 321 TL 52,5 TL 524.28 TL %34.2168
10.000 TL %2,52 60 363 TL 52,5 TL 541.79 TL %43.3788

* Bankamız ihtiyaç kredilerinde kredi tahsis koşulu olarak hayat sigortası yapılmasını talep etmektedir. Poliçenizi bankamız aracılığı ile düzenletmeniz durumunda yaklaşık olarak tabloda yer alan ortalama 47 yaşında bir müşteri için hesaplanan hayat sigortası primi tahsil edilecektir. Poliçenizi bankamızın belirlediği teminatlar dahilinde başka bir sigorta şirketinden düzenletip daini-i mürtein Bankamız olacak şekilde şubemize ibraz etmeniz de mümkündür.

** Aylık ve yıllık toplam maliyet oranlarına kredi için tahsil edilen tüm faiz, kredi tahsis ücreti ve vergiler dahildir.

Maliyet tabloları hesaplamalarında 3 ay ertelemeli kredilerin dışındaki kredilerde iki taksit dönemi arası 30 gün baz alınmıştır.

QNB Finansbank kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları reddetme hak ve yetkisine sahiptir.

Tabloda yer alan kredi tutarları ve vadeler, örnek olarak belirtilmiştir. Diğer kredi tutarları ve vade koşulları için detaylı bilgiye QNB Finansbank Şubelerinden ulaşabilirsiniz.

 

Nasıl Başvurabilirim?

Başvuru yapmak için;

  • QNB Finansbank’ta hesabınız varsa “Hemen Başvur” butonuna tıklayabilir, başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz.
  • İnternet ve Cep Şubesi üzerinden yapılan başvurularda herhangi bir belge talep edilmemektedir.
  • QNB Finansbank müşterileri, 0850 220 8 573  numaralı Alo Kredi hattımızı arayarak da 7/24 ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler.
  • Farklı kullanım amaçlarına yönelik kredi çeşitleriyle sizleri rahatlatacak finansman çözümlerimiz için diğer ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz.
  • QNB Finansbank İnternet ve Cep Şubesi şifrenizi henüz almadıysanız ya da şifrenizi unuttuysanız şifrenizi almak ya da sıfırlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?