İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Xclusive Keyif

Xclusive İle Hayatta Bir Adım Önde Olun!

Xclusive kredi kartı ayrıcalıklarını tüm restoranlarda doyasıya yaşayabilirsiniz...

Xclusive kredi kartınız ile yurt dışında her gün; yurt içinde ise hafta sonu tek seferde 100 TL ve üzeri restoran harcamalarınızda aylık 150 TL'ye kadar %15 indirimden yararlanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için GURME yazıp 2273'e SMS gönderebilirsiniz.

Xclusive ile Restoran İndiriminin detaylarını hemen öğrenmek için tıklayın.

Xclusive'in ayrıcalıklı dünyasında kuru temizlemede de avantajlısınız!

Xclusive kredi kartına sahip olduğunuz sürece, anlaşmalı Dry Center'larda her ay 2 parça kıyafetinizi ücretsiz, sonraki parçaları ise %25 indirimli temizletebilirsiniz. Üstelik İstanbul'da adrese teslim hizmeti ile evden dışarı adım atmanıza gerek kalmadan...

Ücretsiz Kuru Temizleme Hizmeti ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın.

Çok satanlardan dünya klasiklerine, çağdaş Türk edebiyatından kişisel gelişime, çocuk kitaplarından bilim kurguya, birçok kitap Xclusive Kütüphane'de!

Üstelik 1 takvim yılı içerisinde 3 ayda bir sipariş dönemlerinde Xclusive Kütüphane'ye dahil olan kitaplar içerisinden istediğiniz 1 adet kitaba ücretsiz olarak sahip olma fırsatıyla!

Xclusive Kütüphane'den kitap seçmek ve detaylı bilgi almak için tıklayın.

Aklınıza takılan bütün hukuki sorunları danışın, dilediğiniz bütün organizasyonlar için sizin adınıza rezervasyon yapılmasını isteyin. 7 gün 24 saat sadece bir telefonla yanınızdayız. Bizim hizmetlerimiz sizin beklentileriniz kadar sınırsız.

Rezervasyon ve danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilmek için sadece Xclusive Doctors, Xclusive kredi kartlarından birine sahip olmanı yeterlidir.

 • Özel günler için çiçek, şampanya, hediye, müzik vb. organizasyonları
 • Özel günler için şoförlü alım organizasyonları
 • Bilet (Otobüs, uçak vb.) organizasyonları
 • 7 gün 24 saat kurye ile adrese özel hizmet imkânları
 • Çiçek siparişleri, kuru temizleme organizasyonu
 • Şoförlü transfer hizmeti
 • İndirimli araç kiralama organizasyonu
 • Nöbetçi eczaneler
 • Döviz kurları
 • Borsa bilgileri
 • Yol durumu
 • Hava durumu
 • İndirimli servis bilgileri

Bir Xclusive üyesi olarak; Türkiye'nin neresinde olursanız olun, karşılaştığınız bütün hukuki sorunlarda 7/24 hukuki danışmanlık ve iş hukuku danışmanlığı alacaksınız. Merkezimizi aradığınızda bir hukuk danışmanıyla görüşmeniz sağlanacak, hizmet lehtarı olarak içinde bulunduğunuz durumda hukuken yapmanız gerekenlerin bilgilerine hızla ulaşacaksınız. Sorunlar çözülmek için var... Siz endişe etmeyin yeter!

 • Nereye gidilir, ne yenir, ne kadara yenir bilgileri ve önerileri
 • Restoran önerileri ve rezervasyon hizmetleri
 • Özel gün organizasyonları
 • Sosyal ve kültürel aktivite önerileri ve rezervasyonları
 • Sinema, tiyatro ve konser önerileri ve rezervasyonları
 • Her türlü tatil organizasyonu
 • Yurt içi ve yurt dışı uçak, otobüs, otel rezervasyonları
 • Şarap turları, gastronomi turları için öneri ve organizasyonlar
 • Festival organizasyonları
 • Kayak ve golf turları için öneri ve organizasyonlar
 • Avrupa'da ekolojik, tarihi ve sanatsal tur öneri/organizasyonları
 • Politik turlar ve yardım gezileri organizasyonları

Xclusive dünyasından hayatınızı kolaylaştıran bir başka hizmet: Araç yardım. Aracınız arızalanıp yolda kaldığında, ya da kaza sebebiyle hareketsiz kaldığında Xclusive Asistans Hizmetleri yanınızda!

Xclusive kredi kartı sahibi müşterilerimiz araç yardım hizmetimizden yurtiçinde her yerde faydalanabiliyorlar. Asistans hizmetlerinden faydalanmak için tek yapmanız gereken (0216) 522 49 59 numaralı Xclusive Hizmet ve Concierge Hattı'nı aramanız.

Yol kenarı yardım organizasyonu

Aracınız arıza sebebiyle yolda kaldığında Xclusive Hizmet ve Concierge Hattı'nı arayarak yardım alabilirsiniz. Yol kenarı yardım organizasyonu, Xclusive kredi kartı sahibi müşterilerimizin istediği yetkili servis tarafından sağlanır. Hizmet bedeli, Xclusive kredi kartıyla ve doğrudan tercih edilen yetkili servise ödenir.

Aracın çekilmesi ve kurtarılması

Xclusive kredi kartı sahiplerinin araçları kaza veya arıza nedeniyle yolda kaldığında, aracın en yakın servise naklinin 200 TL'ye kadar olan ücreti Xclusive tarafından karşılanır. Aracın devrilme veya şarampole yuvarlanması nedeniyle hareketsiz kalması durumunda, aracın kurtarılması ve yetkili servise naklinin yine 200 TL'ye kadarlık kısmını Xclusive karşılar. Aracın tamirine ilişkin ücretler bu hizmetin kapsamı dışındadır.

Aracın arızalanması veya kaza yapması nedeniyle konaklama ve seyahat

Aracın arızalanma veya kaza nedeniyle tamir edilmesi gerektiği durumlarda, Xclusive kredi kartı sahipleri, masraflarının karşılanması için aşağıdaki 3 seçenekten uygun olanından faydalanabilir (ilk seçeneğin gerçekleşememesi durumunda diğer seçenekler değerlendirilir).

 • Aracın tamir süresinin 24 saati aştığı durumlarda, günlük en çok 150 TL'lik ücretli ve en çok 3 gece için geçerli olmak üzere, tamir süresince standart oda+kahvaltı hizmetini kapsayan konaklama masrafları,
 • Aracın tamir süresinin 48 saati aştığı durumlarda Xclusive kredi kartı sahibi müşterilerimizin daimi ikametgâhlarına dönüşü için gereken seyahat masrafları, müşterimizin, seyahati için planladığı yere kadar yoluna devam etmek istediği durumdaki seyahat masrafları (bu durumda, yola devam etme masraflarının, daimi ikametgâha dönüş için gereken masrafı aşmaması gerekmektedir),
 • Aracın tamir süresinin 48 saati aştığı durumda, daimi ikamete dönüş veya seyahat için planlanmış yere kadar yola devam edilmesi için, mümkün olan durumlarda aracın özelliklerine yakın, günlük en çok 150 TL'lik ücretli ve en çok 48 saate kadar kiralanacak bir binek aracın temin edilmesi Xclusive tarafından sağlanır.

Onarılan aracın emanet ve muhafazası ile tamir edilmiş aracın alınması için seyahat

Aracın tamir süresinin 72 saati aştığı durumlarda, tamiratın tamamlanmasıyla birlikte, aracın en çok 150 TL'ye kadar olan emanet ve muhafaza masrafı; Xclusive kredi kartı sahibinin veya onun atayacağı kişinin aracın servisten alınması için olan seyahat masrafları Xclusive tarafından karşılanır.

Profesyonel sürücü hizmeti

Xclusive kredi kartı sahibi müşterilerimizin aracını kullanmasını engelleyen hastalık veya yaralanma durumunda ve sürücünün beraberinde bulunanlardan birinin de aracı kullanamadığı durumlarda, daimi ikametgâha veya seyahat için planlanmış yere kadar aracı kullanması için Xclusive tarafından profesyonel bir sürücü temin edilir.

Xclusive müşterilerine sunulan asistans hizmetleri kapsamında QNB Finansbank A.Ş'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilere verilen hizmetler sebebiyle her türlü talep, istek ve şikayetlerin muhatabı hizmeti veren kuruluştur.

*QNB Finansbank'ın hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Evinizle ilgili beklenmeyen her durumda Xclusive yanınızda olacak, kolaylaştıran çözümlerinizi eviniz için de sunacak.

Tesisat

Konutunuzun içindeki sıhhi tesisat; direkt konuta ait su vanasından başlayıp musluklara (musluk, pisuar muslukları, her türlü armatür vb. tesisat hariç) kadar olan kısmı kapsar.

Konutunuzun iç sıhhi, sabit su tesisatı, kalorifer tesisatı, kanalizasyon ve pis su tesisatında sızıntı veya kırılma olması durumunda ve böyle bir tamiratın mümkün olduğu durumlarda Xclusive gerekli acil tamiri yerine getirecek bir tesisatçıyı gönderecektir.

Azami üç olay olmak kaydıyla her bir olay için 100 TL sınırına kadar malzeme, işçilik ve ulaşım masraflarınız karşılanacaktır.

Çilingir

Anahtarların çalınması, kaybedilmesi veya hırsızlık sonucu kilitlerin hasar görmesi ya da herhangi bir nedenle kilitlerin arızalanması sonucu konutunuza hiçbir giriş yolunun bulunmaması durumunda, böyle bir tamiratın mümkün olduğu durumlarda, gerekli acil tamir hizmetini sağlamak amacıyla anlaşmalı çilingir gönderilecektir.

Azami üç olay olmak kaydıyla her bir olay için 100 TL sınırına kadar malzeme, işçilik ve ulaşım masraflarınız karşılanacaktır.

Otel Hizmet

Konutunuzda meydana gelen bir hasar durumunda konutunuz oturulamaz hale gelirse ve onarım 24 saati aşarsa, talebiniz üzerine ve hizmeti sağlayan aracı firmanın onayı ile en fazla 5 kişi için, 2 güne kadar günlük en fazla kişi başına azami 150 TL limitli (standart oda + kahvaltı) otel masrafları Xclusive tarafından karşılanacaktır.

Ancak, seçilecek olan otel konuta en yakın anlaşmalı otel olacaktır. Otelde yapılan telefon, bar, restoran, gibi ekstra masraflar Xclusive üyesine ait olacaktır.

Güvenlik Şirketi

Konutunuzun meydana gelen su basması, yangın ve patlama sonucu oturulamaz hale gelmesi, kapı veya pencere sistemlerinin hırsızlık amaçlı zarar görmesi ve tamirinin zaman aldığı hallerde, talebiniz üzerine ve organizasyonu sağlayan aracı firmanın onayı ile konutu koruma ve gözetim altına alma masrafları Xclusive tarafından karşılanacaktır.

Konutun güvenliği sağlanıncaya kadar yılda bir kereye mahsus olmak üzere maksimum 2 gün hizmet alabilirsiniz.

Profesyonel Ev Destek Hizmetleri

 • Su, sıhhi ve kalorifer tesisatının tamiri için hasar alanının kırımı, atımı ve tamiri
 • Fayans, kalebodur, karo ve çini gibi ıslak zeminlerin kırımı, atımı ve kapatılma işleri
 • Elektrik, telefon, bilgisayar hatları gibi işler
 • Hasar gören çelik, ahşap, alüminyum ve PVC kapı, pencere, kepenk, korkuluk gibi işlerin tamiri ve gerekiyorsa değişim işleri
 • Her türlü boya ve izolasyon işleri
 • Kırılan her türlü camın değiştirilmesi işleri
 • Sıva, beton, şap ve tuğla-biriket türü duvar tamir işleri
 • Alçıpan / kartonpiyer tamiri ve yenilenmesi işleri
 • Her türlü parke, halıfleks, mineflo, muşamba gibi yer kaplama malzemelerinde ortaya çıkacak hasarın tamiri ve değişimi
 • Yer-duvar lambri ahşap kaplama, pencere ve kapı gibi ahşap işlerinin tamiri ve yenilenmesi
 • Kapı, pencere, panjur, dükkân kepenkleri gibi kısımların tamiri ve yenilenmesi
 • Her türlü çatıda ortaya çıkabilecek hasarların tamirini veya direne işini yapan dere ve oluk tamiri ve bakımı

Bilgisayar Destek Hizmeti

Bilgisayarınızın ve çevre birimlerinin (yazıcılar, modemler, tarayıcılar, dijital cihazlar, vs.) kullanılmasına engel oluşturan herhangi bir arıza durumunda, Xclusive tarafından adresinize teknik servis biriminin gönderilmesi 365 gün/24 saat organize edilecektir.

Bu hizmet İstanbul'da ikamet eden Xclusive müşterilerine verilmektedir.

ADSL Bağlantı Destek Hizmeti

Talebiniz üzerine bilgileriniz alınarak ADSL aboneliği için anlaşmalı hizmet birimi aracılığıyla, ücretsiz ADSL modem kurulumu sağlanarak Internet bağlantısı oluşturulacaktır.

Abonelik ve port tahsis ücretleri Xclusive üyesine aittir.

Çiçek Gönderimi

Interflora sistemiyle tüm Türkiye ve yurtdışı adreslere çiçek gönderim talepleriniz doğrultusunda gerekli organizasyon sağlanacaktır.

 • Konut yardım hizmetinden yararlanabilmek için Xclusive ve BÜMED Xclusive kartlarından birine sahip olmanız gerekmektedir.
 • QNB Finansbank, seyahat yardım kapsamındaki tüm hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Detaylı bilgi için tıklayın.

İster futbol heyecanıyla evinizi tribüne çevirin, ister sinema keyfi yaşayın. Digiturk'ün en çok tercih edilen spor paketlerine ve Bein Movies ekranlarında her ay yayınlanan 1000'e yakın filme Xclusive kredi kartınız ile 12 ay boyunca sadece 8 aylık yayın bedeli karşılığında sahip olabilirsiniz.

Digiturk avantajlarıyla ilgili bilgi almak için tıklayın.

Aracınızı kullanmak istemiyorsanız, gitmek istediğiniz yere kendi aracınızın rahatlığında özel şoför hizmetiyle ulaşmak istiyorsanız; aracınızın muayeneye gitmesi gerekiyorsa ancak vaktiniz yoksa Xclusive yanınızda!

Xclusive Alfred Ekibi Hizmeti ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın.

Akşam aracınızla dışarı çıktınız fakat dönüşte aracınızı kullanmak istemiyorsunuz ya da kullanacak durumda değilsiniz. "Taksiye mi binsem?" diye düşünüyorsunuz ama bir yandan da aracınızı bulunduğu yerde bırakmak istemiyorsunuz.

Motovale hizmeti, Xclusive ve BÜMED Xclusive sahiplerine sadece 30 TL! Üstelik, Xclusive ve BÜMED Xclusive sahiplerinin bir defaya mahsus 100 TL'ye kadar olan ilk kullanımları ücretsiz!

Motovale hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Gayrimenkul yatırımları konusundaki sorularınız ve ihtiyaçlarınız ERA Real Estate Türkiye'nin gayrimenkul danışmanlığı hizmeti ile çözüm buluyor!

QNB Finansbank Xclusive üyelerine özel iş birliği yaptığımız ERA Türkiye'nin gayrimenkul danışmanlığı hizmeti ile gayrimenkul yatırımı konusunda aklınızda soru işareti kalmasın! Uzman iş ortağımız ERA Türkiye aracılığıyla gayrimenkul danışmanlık hizmetinden yararlanabilir ve geleceğe güvenle yatırım yapabilirsiniz.

Üstelik ERA Türkiye'den gayrimenkul alım/satım hizmet bedelinde %50 indirim ayrıcalığı Xclusive üyelerimizi bekliyor!.

Gayrimenkul Danışmanlığı hizmet talebinizi 0216 522 49 59 numaralı Xclusive Hizmet ve Concierge Hattı veya QNB Finansbank şubelerindeki portföy yöneticiniz aracılığıyla iletebilirsiniz.

Hizmet Koşulları:

 • Gayrimenkul Danışmanlığı hizmet talebinizi 0216 522 49 59 numaralı Xclusive Hizmet ve Concierge Hattı veya QNB Finansbank şubelerindeki portföy yöneticiniz aracılığıyla iletebilirsiniz.
 • QNB Finansbank Xclusive Bankacılık müşterisi olmak için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 100,000 TL ve üzerinde olması, Private Banking müşterisi olmak için QNB Finansbank'taki 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 1,000,000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.
 • ERA Türkiye tarafından gayrimenkul danışmanlığı ve gayrimenkule ilişkin diğer hizmetlerin verilmesi sırasında yaşanabilecek sorun ve aksaklılardan QNB Finansbank sorumlu değildir.

Tüm Xclusive ayrıcalıklar hakkında bilgi almak için xclusive.com.tr