İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Seyahat Yardım

Xclusive Bir Dünya Düşünün...

Xclusive Dünyası olarak bizim hizmetlerimizin merkezinde, sizin hayatınızı kolaylaştıracak çözümleri oluşturmak yer alıyor

Bu dünyanın ayrıcalıklı üyesi olarak hayatınızın her alanında olduğu gibi seyahatlerinizde de hep sizin yanınızda olacağız. Başınıza gelebilecek tüm aksiliklerde sizin için çözümler üreteceğiz.

Seyahatiniz sırasında bagajlarınızın veya şahsi eşyalarınızın kaybolması durumunda gerekli raporların hazırlanmasında size yardımcı olacak, kayıp bagajlarınızın bulunması için yapılması gereken işlemler ve görüşmeler için size yol göstereceğiz.

Bagajınızın bulunması durumunda, bagajınızın daimi ikametgâhınıza ya da seyahat varış noktanıza ulaştırılması da bize ait.

Bu teminat sadece yurtdışına yapılacak uçuşlarda geçerli olacaktır.

Tarifeli uçuşlarda bagajınızın kaybolup, varışınızı takip eden 24 saat içerisinde bulunamaması halinde havayolunun kayıp raporu şartı ile kişisel acil ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için 150 € limit dahilinde ödeme yaparak, zor anlarınızda destek olacağız. Masraflarınızın karşılanması için bize harcamalarınızın orijinal faturalarını göndermeniz yeterli.

Bu teminat sadece yurtdışına yapılacak uçuşlarda geçerli olacaktır.

Seyahat için seçtiğiniz tarifeli yurtdışı uçak seferi bir teknik problem, doğal afet, hava koşulları veya resmi yetkililerce açıklanan bir nedenden dolayı 4 saatten fazla bir süre rötar yaparsa; 4 saatten sonraki her bir saat için orijinal faturaların gönderilmesi koşuluyla ilk acil masraflarınızın karşılanması amacıyla 50 €'ya kadar ödeme yapılacaktır.

Bu ödemeler maksimum 12 saat ile sınırlıdır.

Bu teminat sadece yurtdışına yapılacak uçuşlarda geçerli olacaktır.

Xclusive üyesi olarak talep ettiğiniz takdirde seyahat ile ilgili hizmetler kapsamındaki konularla ilgili olmak üzere tüm acil ve gerekli mesajlarınız sizin için yerlerine ulaştırılacaktır.

Hırsızlık, yangın veya patlama nedeniyle evin oturulamaz hale gelmezi ya da daha fazla zararın ortaya çıkması riski nedeniyle hemen dönüş yapmanız gerekirse; daimi ikametgâhınıza dönüş masraflarınızı Xclusive ödeyecektir.

Bu hizmetten yararlanabilmeniz için asıl seyahat için kullanmış olduğunuz taşıma araçlarını kullanamıyor olmanız gerekmektedir.

  • Seyahat yardım hizmetinden yararlanabilmek için ClubFinans Xclusive kart sahibi olmanız gerekmektedir.
  • Finansbank, seyahat yardım kapsamındaki tüm hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.