İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Konut Yardım

Xclusive Bir Dünya Düşünün...

Evinizle ilgili beklenmeyen her durumda Xclusive yanınızda olacak, kolaylaştıran çözümlerinizi eviniz için de sunacak.

Konutunuzun içindeki sıhhi tesisat; direkt konuta ait su vanasından başlayıp musluklara (musluk, pisuar muslukları, her türlü armatür vb. tesisat hariç) kadar olan kısmı kapsar.

Konutunuzun iç sıhhi, sabit su tesisatı, kalorifer tesisatı, kanalizasyon ve pis su tesisatında sızıntı veya kırılma olması durumunda ve böyle bir tamiratın mümkün olduğu durumlarda Xclusive gerekli acil tamiri yerine getirecek bir tesisatçıyı gönderecektir.

Azami üç olay olmak kaydıyla her bir olay için 100 TL sınırına kadar malzeme, işçilik ve ulaşım masraflarınız karşılanacaktır.

Anahtarların çalınması, kaybedilmesi veya hırsızlık sonucu kilitlerin hasar görmesi ya da herhangi bir nedenle kilitlerin arızalanması sonucu konutunuza hiçbir giriş yolunun bulunmaması durumunda, böyle bir tamiratın mümkün olduğu durumlarda, gerekli acil tamir hizmetini sağlamak amacıyla anlaşmalı çilingir gönderilecektir.

Azami üç olay olmak kaydıyla her bir olay için 100 TL sınırına kadar malzeme, işçilik ve ulaşım masraflarınız karşılanacaktır.

Konutunuzda meydana gelen bir hasar durumunda konutunuz oturulamaz hale gelirse ve onarım 24 saati aşarsa, talebiniz üzerine ve hizmeti sağlayan aracı firmanın onayı ile en fazla 5 kişi için, 2 güne kadar günlük en fazla kişi başına azami 150 TL limitli (standart oda + kahvaltı) otel masrafları Xclusive tarafından karşılanacaktır.

Ancak, seçilecek olan otel konuta en yakın anlaşmalı otel olacaktır. Otelde yapılan telefon, bar, restoran, gibi ekstra masraflar Xclusive üyesine ait olacaktır.

Konutunuzun meydana gelen su basması, yangın ve patlama sonucu oturulamaz hale gelmesi, kapı veya pencere sistemlerinin hırsızlık amaçlı zarar görmesi ve tamirinin zaman aldığı hallerde, talebiniz üzerine ve organizasyonu sağlayan aracı firmanın onayı ile konutu koruma ve gözetim altına alma masrafları Xclusive tarafından karşılanacaktır.

Konutun güvenliği sağlanıncaya kadar yılda bir kereye mahsus olmak üzere maksimum 2 gün hizmet alabilirsiniz.

 • Su, sıhhi ve kalorifer tesisatının tamiri için hasar alanının kırımı, atımı ve tamiri
 • Fayans, kalebodur, karo ve çini gibi ıslak zeminlerin kırımı, atımı ve kapatılma işleri
 • Elektrik, telefon, bilgisayar hatları gibi işler
 • Hasar gören çelik, ahşap, alüminyum ve PVC kapı, pencere, kepenk, korkuluk gibi işlerin tamiri ve gerekiyorsa değişim işleri
 • Her türlü boya ve izolasyon işleri
 • Kırılan her türlü camın değiştirilmesi işleri
 • Sıva, beton, şap ve tuğla-biriket türü duvar tamir işleri
 • Alçıpan / kartonpiyer tamiri ve yenilenmesi işleri
 • Her türlü parke, halıfleks, mineflo, muşamba gibi yer kaplama malzemelerinde ortaya çıkacak hasarın tamiri ve değişimi
 • Yer-duvar lambri ahşap kaplama, pencere ve kapı gibi ahşap işlerinin tamiri ve yenilenmesi
 • Kapı, pencere, panjur, dükkân kepenkleri gibi kısımların tamiri ve yenilenmesi
 • Her türlü çatıda ortaya çıkabilecek hasarların tamirini veya direne işini yapan dere ve oluk tamiri ve bakımı

Bilgisayarınızın ve çevre birimlerinin (yazıcılar, modemler, tarayıcılar, dijital cihazlar, vs.) kullanılmasına engel oluşturan herhangi bir arıza durumunda, Xclusive tarafından adresinize teknik servis biriminin gönderilmesi 365 gün/24 saat organize edilecektir.

Bu hizmet İstanbul'da ikamet eden Xclusive müşterilerine verilmektedir.

Talebiniz üzerine bilgileriniz alınarak ADSL aboneliği için anlaşmalı hizmet birimi aracılığıyla, ücretsiz ADSL modem kurulumu sağlanarak Internet bağlantısı oluşturulacaktır.

Abonelik ve port tahsis ücretleri Xclusive üyesine aittir.

Interflora sistemiyle tüm Türkiye ve yurtdışı adreslere çiçek gönderim talepleriniz doğrultusunda gerekli organizasyon sağlanacaktır.