İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Global Ayrıcalıklarınız

Xclusive Bir Dünya Düşünün...

Gayrimenkul yatırımları konusundaki sorularınız ve ihtiyaçlarınız ERA Real Estate Türkiye'nin Gayrimenkul Danışmanlığı hizmeti ile çözüm buluyor!

QNB Finansbank Private Banking ve Xclusive Bankacılık üyelerine özel ERA Türkiye'nin Gayrimenkul Danışmanlığı hizmeti ile gayrimenkul yatırımı konusunda aklınızda soru işareti kalmasın! Uzman iş ortağımız ERA Türkiye aracılığıyla gayrimenkul danışmanlık hizmetinden yararlanabilir ve geleceğe güvenle yatırım yapabilirsiniz.

Üstelik ERA Türkiye'den gayrimenkul alım/satım hizmet bedelinde %50 indirim ayrıcalığı Private Banking ve Xclusive Bankacılık üyelerimizi bekliyor!

Hizmet Koşulları:

 • Gayrimenkul Danışmanlığı hizmet talebinizi 0212 318 5757 numaralı Private Banking Hizmet Hattı veya QNB Finansbank şubelerindeki portföy yöneticiniz aracılığıyla iletebilirsiniz.
 • QNB Finansbank Xclusive Bankacılık müşterisi olmak için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 100,000 TL ve üzerinde olması, Private Banking müşterisi olmak için QNB Finansbank'taki 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 1,000,000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.
 • ERA Türkiye tarafından gayrimenkul danışmanlığı ve gayrimenkule ilişkin diğer hizmetlerin verilmesi sırasında yaşanabilecek sorun ve aksaklılardan QNB Finansbank sorumlu değildir.

Xclusive Bankacılık ve Private Banking üyelerimizin Londra ve Paris seyahatlerinde oluşabilecek acil nakit ihtiyaçlarında da yanınızdayız. Acil Nakit Çekim Hizmetinden faydalanmak için QNB Londra veya QNB Paris şubelerine giderek müşteri temsilcilerinin yönlendirmelerini takip etmeniz yeterli...

Hizmet Koşulları:

Acil Nakit Çekim hizmeti ile QNB Londra'da aylık toplam 9.000 GBP'ye kadar, QNB Paris'te günlük 4.500 Euro'ya kadar acil nakit çekimi yapabilirsiniz. QNB Londra'dan İngiltere yerel saati ile 09:00-15:00 saatleri arasında, QNB Paris'ten Fransa yerel saati ile 09:00-14:45 saatleri arasında ilgili müşteri temsilcisine pasaportunuzu ibraz ederek acil nakit çekim talebinde bulunabilirsiniz. Acil nakit çekim talebinin yapıldığı günün Türkiye'de resmi tatil olması durumunda talebiniz, takip eden ilk iş gününde işleme alınacaktır. QNB Londra ve QNB Paris şubelerinden iletilen talep tutarı QNB Finansbank'taki aynı döviz cinsinden vadesiz hesabınızda mevcut ise, gerekli kontroller yapılarak ilgili tutar talebin yapıldığı QNB Londra veya QNB Paris şube hesaplarına gönderilecek ve tarafınıza ödeme yapılacaktır. QNB Londra ve QNB Paris şubelerinden sadece QNB Finansbank nezdinde bulunan aynı döviz cinsindeki vadesiz hesaplarınızdan nakit çekim yapılabilecektir.

Kredi kartı limiti, yurtiçi - yurtdışı harcamalarınızda ve nakit çekim işlemlerinizde kullanabilmeniz için belirlenir, belirlenen kredi kartı limiti kişiye özel olup, sahip olduğunuz tüm QNB Finansbank bireysel kredi kartlarının limitleri ortaktır.

Yasal Düzenlemeler gereği, tüm bankalardaki toplam kredi kartı limitiniz; kart sahibi olduğunuz ilk yıl aylık ortalama net gelirinizin 2 katını, sonraki yıllarda ise aylık gelirinizin 4 katını geçemez.

Standart Limit: Yurtiçi, yurtdışı alışveriş ve nakit çekim işlemlerinizde kullanabileceğiniz limittir.

Acil Limit: Sadece hastanelerde, Otomatik Fatura Ödeme talimatları ve CardFinans Ekstre Güvencesi sigortası prim ödemelerinde kullanabileceğiniz ek limitinizle, standart limitinizin toplamından oluşan limittir. Ek limit, banka tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda uygun bulunan müşterilerimize bilgileri doğrultusunda tanımlanmaktadır.

Limit Artış Talebimi Nereye İletebilirim?

İnternet Bankacılığımızdan, Çağrı Merkezimizden, LIMIT yazıp 2273'e SMS* göndererek limit arttırım talebinde bulunabileceğiniz gibi, Banka tarafından limit artışına ilişkin yapılan teklifi kabul ederek de limit artışı talebinizi iletebilirsiniz.

*2273'e gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.

Periyodik Limit Artırım Talimatı Nedir?

Kredi kartı limitinizin düzenli olarak değerlendirilerek limitinizin artırılması mümkün olduğunda 15 gün önceden artırılabilecek limite ilişkin bilgi verilerek farklı bir talebiniz olmaması durumunda limitinizin artırılabilmesi için bankamıza kolayca verebileceğiniz talimattır.

Periyodik Limit Artırım talimatı sahibiyseniz limit artırımından önce tarafınıza bilgi veriyoruz ve itirazınız olmaması durumunda bankamızca yapılacak son değerlendirme sonrasında limit artışınızı gerçekleştiriyoruz. Limitinizin artmasını istemiyorsanız hayır yazıp 2273'e SMS gönderebilir veya 0850 222 1 901'i arayarak bu dönem için limit artışı istemediğinizi iletebilirsiniz.

Periyodik limit artış talimatlarınızı dilediğiniz zaman Çağrı Merkezi'mizden iptal edebilirsiniz.

Yurt dışında kredi kartınız kaybolduğunda da yanınızdayız!

MasterCard logolu QNB Finansbank bireysel kredi kartınız yurtdışında çalındığında ya da kaybolduğunda 0216 522 49 59 numaralı Xclusive Hizmet Hattı'nı arayarak Acil kart yenileme ve Acil nakit talep edebilirsiniz.

Acil kart'ınız en geç 2 iş günü içerisinde belirttiğiniz adrese teslim edilir. Eğer tercihiniz kartınızın size hemen ulaşması olursa ilk kargo uçuşuyla kartınızı teslim alabilirsiniz.

Acil kart'ınız size teslim edilene kadar nakit sıkıntısı yaşamamanız için Acil nakit talebinde bulunabilirsiniz, paranızı 2 saat içinde Western Union şubelerinden teslim alabilirsiniz.

Xclusive kredi kartları ve Private kartınız ile dünya çapındaki seçkin otellerde ayrıcalıklı konaklama imkanı yaşayabilirsiniz.

Dünyanın önde gelen otel zincirlerinden Four Seasons'ın Doha'daki oteli Four Seasons Doha'da 31 Aralık 2018'e kadar çok özel indirim ve ayrıcalıklar ile konaklayabilirsiniz.

QNB Finansbank Xclusive kredi kartları ve Private kredi kartınız ile Four Seasons Doha'nın lüks odalarında uygun fiyatlarda konaklayabilir, SPA ve yemek servislerinden ayrıcalıklı özel indirimler ile yararlanabilirsiniz.

 • Xclusive, BÜMED Xclusive, Xclusive Doctors, Private kredi kartları ve Xclusive Nakit banka kartları kampanyaya dahildir.
 • QNB Finansbank "Weekend Special" paketi Perşembe ve Cuma günleri geçerlidir. Bu özel paketten yararlanmak için yapacağınız rezervasyonlarda "QNBFBWS" indirim kodunu kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank Weekend Special kapsamında;

 • Öğle ve akşam yemeklerinizi Four Seasons Doha'ya ait Elements restaurant'ta 10% indirim ile yemek yiyebilirsiniz. Otelde konaklamanız mecburi olmayıp; Xclusive, BÜMED Xclusive, Xclusive Doctors, Private kredi kartları veya Xclusive Nakit kredi kartlarından biri ile ödeme yapmanız yeterli olacaktır.

Spa ve Bakım merkezinden Pazar-Çarşamba(dahil) günleri arasında aşağıdaki özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

 • Kampanyadan yararlanabilmek için ödemenin konaklama esnasında yapılması gerekmektedir. Booking.com gibi internet sitelerinden yapılan ödemelerde indirim geçerli olmayacaktır.
 • Kampanya, başka kampanyalar ile birleştirilemez.

Beirut'un önde gelen otellerinden Le Vendome Beirut'ta 1 Ekim 2017-31 Aralık 2018 tarihleri arasında çok özel indirim ve ayrıcalıklar ile konaklayabilirsiniz.

QNB Finansbank Xclusive kredi kartları ve Private kredi kartınız ile sezonda günlük $315 + %10 KDV, sezon dışında günlük $235 + %10 KDV oda fiyatlarıyla otelde konaklayabilir ve ayrıcalıkların keyfini sürebilirsiniz.

 • Kampanyadan yararlanabilmek için ödemenin konaklama esnasında yapılması gerekmektedir. İnternet sitelerinden yapılan ödemelerde indirim geçerli olmayacaktır.
 • Kampanya, başka kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Xclusive, BÜMED Xclusive, Xclusive Doctors, Private kredi kartları ve Xclusive Nakit banka kartları kampanyaya dahildir.
 • Sezon fiyatı: 16-22 Haziran, 21-30 Ağustos, 28 Aralık-1 Ocak tarihlerini kapsamaktadır. Sezon dışı fiyatı ise: 1 Ocak-15 Haziran, 23 Haziran-20 Ağustos, 31 Ağustos-27 Aralık tarihlerini kapsamaktadır.
 • Deniz manzaralı balkonlu odada konaklama, odada taze meyve sepeti, tatlı ve iki şişe soda ikramı.
 • Otelde ücretsiz WIFI, günlük yerel gazete okuma, 2 kişilik açık büfede kahvaltı ve 15 dakikalık boyun ve omuz masajı imkanı.
 • InterContinental Hotel & Resorts'a bağlı Phoenicia Hotel Beirut'ta günün her saati spor salonunu, açık ve kapalı havuzların kullanımı, müsaitlik durumuna göre Phoneicia Spa'ya ulaşım ve giriş imkanı.
 • Odalarda dizüstü bilgisayar bulunması, ve odalara ütü ve ütü masası (müsait olması durumunda) getirilmesi.
 • Beirut Havalimanı'nda gelişte otel müşterilerine yönlendirme ve destek.

Beirut'un önde gelen otellerinden Le Phoenicia Beirut'ta 1 Ekim 2017-31 Aralık 2018 tarihleri arasında çok özel indirim ve ayrıcalıklar ile konaklayabilirsiniz.

QNB Finansbank Xclusive kredi kartları ve Private kredi kartınız ile günlük $230 + %10 KDV oda fiyatlarıyla otelde konaklayabilir ve ayrıcalıkların keyfini sürebilirsiniz.

 • Kampanyadan yararlanabilmek için ödemenin konaklama esnasında yapılması gerekmektedir. İnternet sitelerinden yapılan ödemelerde indirim geçerli olmayacaktır.
 • Kampanya, başka kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Xclusive, BÜMED Xclusive, Xclusive Doctors, Private kredi kartları ve Xclusive Nakit banka kartları kampanyaya dahildir.
 • Oteldeki uygunluk durumuna göre şehir manzaralı odadan deniz manzaralı balkonlu odaya geçme imkanı.
 • Otelde ücretsiz WIFI ve 2 kişilik açık büfede kahvaltı.
 • Phoenicia Health Club'a giriş, açık ve kapalı havuzların kullanımı.

Avrupa'nın seçkin otel zinciri Millennium Hotels & Resorts'un İngiltere, Fransa ve İtalya'daki otellerinde çok özel indirim ve ayrıcalıklar ile konaklayabilirsiniz.

QNB Finansbank Xclusive kredi kartları ve Private kredi kartınız ile 1 Ekim 2017-31 Aralık 2018 tarihleri arasında %15 indirim ile otelde konaklayabilir ve ayrıcalıkların keyfini sürebilirsiniz.

 • Kampanyadan yararlanabilmek için ödemenin konaklama esnasında yapılması gerekmektedir. İnternet sitelerinden yapılan ödemelerde indirim geçerli olmayacaktır.
 • Kampanya, başka kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Xclusive, BÜMED Xclusive, Xclusive Doctors, Private kredi kartları ve Xclusive Nakit banka kartları kampanyaya dahildir.
 • Kampanya, İngiltere, Fransa ve İtalya'daki Millennium Hotels & Resorts'larda geçerlidir.
 • Odada konaklayan 2. Kişi ücretsiz olarak konaklayabilecektir.
 • Müşteri otomatik olarak "My Millennium" Reward Club'a üye olacaktır. Rewards program ile puanlar biriktirebilecek, gelecekteki otel konaklamalarından, oteldeki yemek programları vb. aktivitelerden hem puanları kullanarak hem de başka ayrıcalıklar ile avantajlı bir şekilde yararlanabileceklerdir.
 • Rezervasyon otelin müsaitlik durumuna göre gerçekleştirilebilecektir. Otelin dolu olması durumunda rezervasyon yapılamayacağından, müşteriler otelde konaklamak için başka bir tarihi seçmeleri gerekecektir.
 • Anlaşmalı otellere buradan ulaşabilirsiniz.

Mastercard Concierge programı kapsamında; yurt içi ve yurt dışında Mastercard logolu CardFinans Xtra, Xclusive, BÜMED Xclusive*, Xclusive Doctors ve Private kredi kartlarınız ile seyahat, sosyal hayat, eğlence ve merak ettiğiniz birçok konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. Üstelik bu hizmetten 7/24, ücretsiz olarak yararlanma ayrıcalığı da sizinle! Daha fazla bilgi alabilmek ve size özel bu hizmetten yararlanabilmek için bankamızın 0216 522 49 59 numaralı Xclusive Hizmet Hattı ile veya QNBFinansbankPrivate@concierge-mc.com e-mail adresi üzerinden doğrudan Mastercard ile iletişime geçebilirsiniz.

*World Elite logolu olan Mastercard BÜMED Xclusive kredi kartları kampanyaya dahildir.

 • Hizmet, zaman kısıtlaması olmaksızın 7 gün 24 saat sunulmaktadır.
 • Mastercard Concierge programı kapsamında müşterilerden herhangi bir hizmet bedeli alınmayacak olup, kart sahipleri yalnızca çiçek, uçak bileti gibi satın alacakları ürünlerin ödemesini yapacaklardır.
 • Mastercard Concierge ana hatlarıyla bilgi, seyahat, eğlence, hediye bulma/teslimat ve organizasyon yönetimi/ağırlama hizmetlerini kapsamaktadır.
 • MasterCard Concierge platformunun Kart Sahibine sunulacak hizmetle ilgili gerçekleştirebileceği bilgilendirme, yönlendirme ve düzenlemelerin detaylarına aşağıdaki tabloda ulaşabilirsiniz.

Mastercard Lounge Key hizmeti kapsamında MasterCard CardFinans Xtra, Xclusive, BÜMED Xclusive*, Xclusive Doctors ve Private kredi kartlarınız ile yurt içi ve yurt dışında 850'den fazla anlaşmalı lounge'a giriş hakkına sahip olabilirsiniz. Üstelik Private kredi kartı sahibiyseniz misafirleriniz ile birlikte sene sonuna kadar 15 defa lounge kapsamındaki hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

*World Elite logolu olan Mastercard BÜMED Xclusive kredi kartları kampanyaya dahildir.

Hizmet Koşulları:

 • World Elite logolu Mastercard CardFinans Xtra, Xclusive Doctors, BÜMED Xclusive ve Xclusive kredi kartı sahiplerinin ve beraberlerinde getirecekleri misafirlerinin her birinin Lounge giriş ve hizmetlerden yararlanma ücreti kişi başı 30 USD'dir.
 • Private kredi kartı sahipleri için 15 defaya kadar lounge key hizmetine ilişkin tüm bedeller QNB Finansbank tarafından ödenecektir.
 • 15 kullanım hakkından 1 Ocak-31 Aralık arası için yıllık olarak faydalanılabilecektir. Private kredi kartı sahibi müşterinin beraberinde getireceği misafirlerin hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanması da 15 defalık hakkın içinde sayılmaktadır. 15 hakkın aşılması durumunda kişi başı 30 USD ile ücretlendirme yapılacaktır.
 • Private kredi kartı sahiplerinin 15 ücretsiz lounge kullanımının takibi adına, kart sahibi ve misafirlerinin her bir geçişi için ayrı ayrı olmak üzere 3.25 USD veya işlem tarihindeki döviz kuru üzerinden hesaplanmış TL karşılığı kadar, ilgili kart limitine geçici bloke konulacaktır. Bu bloke sadece takip amaçlı olup, en geç 5 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
 • CardFinans Xtra, Xclusive Doctors, BÜMED Xclusive ve Xclusive kredi kartı sahipleri Lounge Key hizmeti kapsamında detaylı bilgi ve hizmetin geçerli olduğu lounge listesi için www.loungekey.com/QNBFinansbankXclusive'i ziyaret edebilir.
 • Private kredi kartı sahipleri Lounge Key hizmeti kapsamında detaylı bilgi ve hizmetin geçerli olduğu lounge listesi için www.loungekey.com/QNBFinansbankPrivate'i ziyaret edebilir.
 • Lounge Key hizmeti hakkında sıkça sorulan sorular için https://www.loungekey.com/QNBFinansbankPrivate/faq ve https://www.loungekey.com/QNBFinansbankXclusive/faq websitelerini ziyaret edebilirsiniz.
 • QNB Finansbank ve Mastercard değişen koşullar çerçevesinde kampanya şartlarında değişiklik yapma ya da kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda tarafınıza bilgi verilecektir.