İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Bankacılık

Xclusive Bir Dünya Düşünün...

Size özel bir müşteri ilişkileri yöneticisi, size özel bir hizmet hattı ve size özel bir asistan... Dileyin bizden ne dilerseniz!

Bundan böyle çağrı merkezini ne zaman ararsanız arayın size özel bir asistan tarafından karşılanacaksınız. Asistanınız bankacılık deneyimiyle tüm finansal işlemlerinizi bir çırpıda gerçekleştirecek, Xclusive dünyasının özel hizmetlerine ulaşmanızı sağlayacak.

Xclusive Hizmet Hattı'nı aradığınızda her zaman size özel bir asistanın varlığını bilmenin güveni, hızlı ve öncelikli hizmet almanın keyfi ve size özel işlem limitleri...

Önceliklerinizin önceliklerimiz olduğunu söylemiş miydik?

Xclusive Hizmet Hattı Numaranız:
0216 522 4959

Nakit birikimlerinizi kurşun geçirmez zırhlı araç ve özel güvenlik eşliğinde diğer bankalardan QNB Finansbank'a transfer edebilecek, üstelik bu hizmetten indirimli olarak yararlanabileceksiniz.

Bu hizmetin size sunduğu indirim avantajlarından yararlanabilmek için Xclusive Kredi Kartı'na sahip olmanız ya da başvuruda bulunmuş olmanız bizim için yeterli.

Size özel bu dünyada, yatırım ürünleriniz de sizin farklı ihtiyaç ve beklentilerinize göre oluşturulacak. Limitleri size özel belirlenen alternatif yatırım ürünleri, ihtiyaçlarınıza göre yeniden düzenlenen mevcut ürünler ve uluslararası yatırım imkânları ile birikimleriniz kazanmaya devam edecek.

Mevduat ürünü birikimlerinizin aylık ortalaması 20.000 TL ve üzerinde ise Xclusive avantajlarını yaşayacak, aylık ortalamanız 100.000 TL ve üzerindeyse Xclusive dünyasının benzersiz olanaklarını keşfetmeye devam edeceksiniz.

Tüm hesap bilgilerinizi, nakit akışınızı ve portföyünüzle ilgili daha birçok bilgiyi kolayca takip edebileceksiniz.

EFT'lerinizi İnternet ve Cep Şubemizden ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm hisse senedi işlemlerinizde komisyon oranınız %50 indirimli olacak.

QNB Finansbank ATM'lerinden günlük 5,000 TL tutarında nakit çekebilmenin rahatlığını yaşayacaksınız.

Ayrıca para çekmeye ihtiyacınız olduğunda ve çevrenizde QNB Finansbank ATM'si bulamadığınızda, Tek Nokta ATM'lerinden komisyon ödemeden para çekebilirsiniz.

Şimdi yatırımlarınızın her anlamıyla güvenli ellerde olmasının rahatlığını gerçekten yaşayacaksınız.

Kiralık Kasa aidatında yıllık kullanımlarınızda ilk 2 ay ücretsiz, geri kalan 10 ay için %25 indirim ve depozito ücretinde %50 indirimden yararlanabilirsiniz.

Ücretsiz kiralık kasa hizmetinden yararlanabilmek için Xclusive Bankacılık üyesi olmanız yeterlidir.

QNB Finansbank A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.