İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Bankacılık Hizmetleri

Xclusive İle Hayatta Bir Adım Önde Olun!

Size özel bir müşteri ilişkileri yöneticisi, size özel bir hizmet hattı ve size özel bir asistan... Xclusive ile hayatta bir adım öndesiniz!

Xclusive Müşteri İlişkileri Yöneticiniz ile şubelerimizde bulunan size özel Xclusive odalarda bankacılık işlemleriniz hakkında her türlü sorunuza yanıt alarak en doğru şekilde ilgilendirilip, her türlü bankacılık hizmetini gizlilik ve güven içerisinde yürütebileceğiniz, kendisinden genel olarak piyasa gelişmeleri ve beklentileri hakkında bilgi alabileceğiniz Xclusive bir dünyanın keyfini çıkarın.

Şubelerimizde ihtiyaç ve tercihlerinizi bilen bir Müşteri İlişkileri Yöneticisi'nin sıcak gülümsemesi ile karşılanacak, kendinizi evinizdeki kadar rahat ve güvende hissedeceksiniz.

Bundan böyle çağrı merkezini ne zaman ararsanız arayın size özel bir asistan tarafından karşılanacaksınız. Asistanınız bankacılık deneyimiyle tüm finansal işlemlerinizi bir çırpıda gerçekleştirecek, Xclusive dünyasının özel hizmetlerine ulaşmanızı sağlayacak.

Xclusive Hizmet ve Concierge Hattı'nı aradığınızda her zaman size özel bir asistanın varlığını bilmenin güveni, hızlı ve öncelikli hizmet almanın keyfi ve size özel işlem limitleri...

Önceliklerinizin önceliklerimiz olduğunu söylemiş miydik?

Xclusive Hizmet ve Concierge Hattı
0216 522 4959

İnternet ve Cep Şubemizden EFT işlemlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz!

QNB Finansbank ATM'lerinden günlük 5,000 TL tutarında nakit çekebilmenin rahatlığını yaşayacaksınız.

Ayrıca para çekmeye ihtiyacınız olduğunda ve çevrenizde QNB Finansbank ATM'si bulamadığınızda, Tek Nokta ATM'lerinden komisyon ödemeden para çekebilirsiniz.

Şimdi yatırımlarınızın her anlamıyla güvenli ellerde olmasının rahatlığını gerçekten yaşayacaksınız.

Kiralık kasa aidatında yıllık kullanımlarınızda %35 indirim ve depozito ücretinde %50 indirimden yararlanabilirsiniz.

İndirimli kiralık kasa hizmetinden yararlanabilmek için Xclusive Bankacılık üyesi olmanız yeterlidir.

QNB Finansbank A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

QNB Finansinvest'te bulunan hesaplarınızdan gerçekleştireceğiniz tüm pay senedi alım ve satım işlemlerinde cazip komisyon oranlarından faydalanabilirsiniz.

Nakit birikimlerinizi kurşun geçirmez zırhlı araç ve özel güvenlik eşliğinde diğer bankalardan QNB Finansbank'a transfer edebilecek, üstelik bu hizmetten indirimli olarak yararlanabileceksiniz.

Bu hizmetin size sunduğu indirim avantajlarından yararlanabilmek için Xclusive Kredi Kartı'na sahip olmanız ya da başvuruda bulunmuş olmanız bizim için yeterli.

Tüm Xclusive ayrıcalıklar hakkında bilgi almak için xclusive.com.tr