İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Bankacılık Hizmetleri

Xclusive İle Hayatta Bir Adım Önde Olun!

Size özel bir müşteri ilişkileri yöneticisi, size özel bir hizmet hattı ve size özel bir asistan... Dileyin bizden ne dilerseniz!

Bundan böyle çağrı merkezini ne zaman ararsanız arayın size özel bir asistan tarafından karşılanacaksınız. Asistanınız bankacılık deneyimiyle tüm finansal işlemlerinizi bir çırpıda gerçekleştirecek, Xclusive dünyasının özel hizmetlerine ulaşmanızı sağlayacak.

Xclusive Hizmet ve Concierge Hattı'nı aradığınızda her zaman size özel bir asistanın varlığını bilmenin güveni, hızlı ve öncelikli hizmet almanın keyfi ve size özel işlem limitleri...

Önceliklerinizin önceliklerimiz olduğunu söylemiş miydik?

Xclusive Hizmet ve Concierge Hattı
0216 522 4959

EFT'lerinizi İnternet ve Cep Şubemizden ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank ATM'lerinden günlük 5,000 TL tutarında nakit çekebilmenin rahatlığını yaşayacaksınız.

Ayrıca para çekmeye ihtiyacınız olduğunda ve çevrenizde QNB Finansbank ATM'si bulamadığınızda, Tek Nokta ATM'lerinden komisyon ödemeden para çekebilirsiniz.

Şimdi yatırımlarınızın her anlamıyla güvenli ellerde olmasının rahatlığını gerçekten yaşayacaksınız.

Kiralık Kasa aidatında yıllık kullanımlarınızda ilk 2 ay ücretsiz, geri kalan 10 ay için %25 indirim ve depozito ücretinde %50 indirimden yararlanabilirsiniz.

Ücretsiz kiralık kasa hizmetinden yararlanabilmek için Xclusive Bankacılık üyesi olmanız yeterlidir.

QNB Finansbank A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Xclusive Bankacılık müşterilerimiz kendilerine özel, QNB Finansinvest'te bulunan hesaplarından gerçekleştirecekleri tüm pay senedi alım ve satım işlemlerinde tahsil edilecek cazip komisyon oranlarından faydalanabilmektedir.

Nakit birikimlerinizi kurşun geçirmez zırhlı araç ve özel güvenlik eşliğinde diğer bankalardan QNB Finansbank'a transfer edebilecek, üstelik bu hizmetten indirimli olarak yararlanabileceksiniz.

Bu hizmetin size sunduğu indirim avantajlarından yararlanabilmek için Xclusive Kredi Kartı'na sahip olmanız ya da başvuruda bulunmuş olmanız bizim için yeterli.