İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Araç Yardım

Xclusive Bir Dünya Düşünün...

Yollarda başınıza neler gelebileceğini tahmin edemezsiniz. Ama bir şey olduğu takdirde Xclusive çözümlerinin hep yanınızda olacağını bilmelisiniz.

Aracınız arıza nedeniyle hareketsiz kaldığında, Xclusive ihtiyacınız olan yardımı sizin istediğiniz yetkili araç servisi ile organize edecektir. Yol kenarında alacağınız yardım hizmetinin bedelleri sizin tarafınızdan bu hizmetleri sağlayan servise doğrudan ödenecektir.

Aracınızın arızalanması veya kaza yapmanız durumunda, Xclusive aracınızın en yakın servise naklini 200 TL limite kadar temin edecektir.

Bir karayolunda giderken aracınızın devrilme veya şarampole yuvarlanma nedeniyle hareketsiz kalması durumunda, mümkün olabilen durumlarda aracın kurtarılması ve sonrasında çekilmesi veya yoluna devam etmesi amacıyla uygun bir yere konulması için gerekli organizasyon 200 TL limite kadar sağlanacaktır.

Bu hizmet kapsamında aracınızın tamir masraflarına ilişkin olarak herhangi bir meblağ ödenmez.

Aracın arızalanma veya kaza nedeniyle tamir edilmesi gerektiği durumlarda, Xclusive kredi kartı sahipleri, masraflarının karşılanması için aşağıdaki 3 seçenekten uygun olanından faydalanabilir (ilk seçeneğin gerçekleşememesi durumunda diğer seçenekler değerlendirilir).

  • Aracın tamir süresinin 24 saati aştığı durumlarda, günlük en çok 150 TL'lik ücretli ve en çok 3 gece için geçerli olmak üzere, tamir süresince standart oda+kahvaltı hizmetini kapsayan konaklama masrafları,
  • Aracın tamir süresinin 48 saati aştığı durumlarda Xclusive kredi kartı sahibi müşterilerimizin daimi ikametgâhlarına dönüşü için gereken seyahat masrafları, müşterimizin, seyahati için planladığı yere kadar yoluna devam etmek istediği durumdaki seyahat masrafları (bu durumda, yola devam etme masraflarının, daimi ikametgâha dönüş için gereken masrafı aşmaması gerekmektedir),
  • Aracın tamir süresinin 48 saati aştığı durumda, daimi ikamete dönüş veya seyahat için planlanmış yere kadar yola devam edilmesi için, mümkün olan durumlarda aracın özelliklerine yakın, günlük en çok 150 TL'lik ücretli ve en çok 48 saate kadar kiralanacak bir binek aracın temin edilmesi Xclusive tarafından sağlanır.

Eğer arızalanmadan sonra yapılacak tamir aracınızın 72 saatten fazla bir süre hareketsiz kalmasını gerektirirse, aracın tamiratı tamamlandığında, Xclusive aşağıdaki masrafları ödeyecektir:

  • Tamir edilmiş aracın azami 150 TL'ye kadar emanet ve muhafaza masrafı
  • Tamir edilmiş aracın alınması için, Xclusive üyesinin veya tayin edeceği bir kişinin aracın bulunduğu yere kadar olan seyahat masrafları

Sürücünün aracı kullanmayı imkânsız kılan hastalığı, kaza geçirmesi ya da vefatı halinde, sürücünün beraberinde bulunanlardan hiçbirinin sürücünün yerine geçememesi kaydıyla, Xclusive aracılığıyla, aracı kullanarak araçta bulunanları daimi ikametgâha veya seyahat için planlanan yere götürmek üzere profesyonel bir sürücü temin edilecektir.

  • Araç yardım hizmetinden yararlanabilmek için Xclusive kart sahibi olmanız gerekmektedir.
  • QNB Finansbank, seyahat yardım kapsamındaki tüm hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Tıklayın, Araç Yardım Hizmeti'nin Detaylarını Hemen Öğrenin!