İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Nakliyat Sigortaları

QNB Finansbank'la Varlıklarınızı ve Değerlerinizi Güvence Altına Alın!

Emtia Sigortaları

Emtia Sigortası ile nakil vasıtaları ile sevk edeceğiniz mallarınızı uğrayabilecekleri hasar ve kayıplara karşı teminat altına alabilirsiniz.

Emtia Sigortası'na değerli belge, para ve değerli madenler dahil edilemez.

Kıymet Sigortaları

Kıymet Sigortası ile nakil vasıtaları ile sevk edeceğiniz her türlü değerli belge ve değerli madeni uğrayabilecekleri hasar ve kayıplara karşı teminat altına alabilirsiniz.

Sorumluluk Sigortaları

Sorumluluk Sigortaları; gerek yurtiçinde gerek yurtdışında karayollarında emtia taşımacılığı yapan nakliyat firmaları, tersanesinde tamir, bakım ve onarım hizmeti veren tersane sahipleri, marina sahipleri / liman işletmecilerinin 3.şahıslara karşı hukuki sorumlulukları teminat altına alır.

Nakliyat Abonman Sözleşmeleri

Nakliyat Abonman Sözleşmesi, her sevkiyatınızı için ayrı poliçeler yapmak zorunda kalmadan, bir yıl boyunca gerçekleştireceğiniz tüm sevkiyatlarınızı uygun fiyat avantajlarıyla teminat altına almanızı sağlar.

Yüksek taşıma kapasitesi ve frekansına sahip şirketler için sunduğumuz Nakliyat Abonman Sözleşmesi hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için en yakın QNB Finansbank Şubesi'ne başvurabilirsiniz.

Nakliye Sigortaları hakkında ayrıntılı bilgi almak ve sigorta yaptırırken QNB Finansbank ayrıcalıklarından yararlanmak için en yakın QNB Finansbank Şubesi'ne başvurunuz.

Tekne Sigortaları

Tekne Sigortaları kapsamında hazırlanan poliçelerde; vinç, yüzer havuz, duba, gemi, deniz römorku, balıkçı tekneleri, deniz otobüsleri, araştırma gemileri, yatlar, sürat tekneleri, kuru yük gemileri, feribot gibi bütün deniz araçlarını güvence altına alabilirsiniz.

Tekne Sigortaları hakkında ayrıntılı bilgi almak ve sigorta yaptırırken QNB Finansbank ayrıcalıklarından yararlanmak için en yakın QNB Finansbank Şubesi'ne başvurunuz.