İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Orta ve Uzun Vadeli Krediler

Hedefimiz,
Hedeflerinize ulaşmanız için hep sizin yanınızda olmak.

Kurumsal Bankacılık

Peşin parayla mal, işyeri ya da taşıt alımında kullanabileceğiniz Türk Lirası kredidir. TL olarak kullanabileceğiniz taksitli kredilerin geri ödemelerini aylık düzenli taksitler halinde veya kendi nakit akışınıza göre belirleyeceğiniz esnek ödeme planları üzerinden yapabilir, proje bazında değerlendirilme yapılarak 60 aya varan vade olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Bankamız tarafından işletme ihtiyacınız için yurtdışından döviz olarak sağlanan bu krediler, TL olarak ve bir defada kullandırılır. Döviz taahhüdü yoktur ve uzun vadeli çözüm önerileri sunar. Ortalama vade 1 yılı aştığı için, kredi KKDF'den (Kaynak Kullanım Destekleme Fonu) muaftır.

Bu tür kredilerin diğer bir kullanım şekli de, yurtdışındaki kreditöre bankamız tarafından garanti verilmesidir.

Firmanızın yatırım ihtiyaçları için, Proje Finansmanı birimimiz tarafından hazırlanan iş planı, nakit akım projeksiyonları ve sektör analizlerini içeren detaylı raporlar doğrultusunda firmanızın dinamiklerine uygun doğru finansman yapısı oluşturulur. Hazırlanan yatırım projeksiyonları doğrultusunda, firmanıza Nakit ve Gayrinakit (ECA, Akredif, Garanti,vb.) finansman desteği sağlanır.