İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Konut Eşya Planı

Varlıklarınız ve Sorumluluklarınız İçin...

Sahip olmak için harcadığınız emekler eşyalarınızla birlikte kül olmasın!

İster ev sahibi olun ister kiracı, CardFinans Konut / Eşya Planı ile evinizde bulunan bütün eşyaları maddi zararlara ve risklere karşı güvence altına alın. Evinizde huzur içinde oturmanın, emeklerinizi koruma altına almanın huzurunu yaşayın.

Maddi zararların temini, risk adresinde bulunan eşyaların toplam sigorta bedeline bakılmaksızın, seçilen plan dahilinde ilk ateş poliçesi esasına* göre yapılır.

Ayrıca Sompo Japan Sigorta Konut Eşya Planı sigortanızı Bireysel cep şubemiz üzerinden de kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için sizi en yakın QNB Finansbank Şubesi'ne bekliyoruz.

* İlk Ateş Poliçesi: Malın veya tesisin toplam değeri üzerinden değil, sigortalı ve sigortacının aralarında belirledikleri bir değer üzerinden poliçeleşmesidir. Bu durumda, sigortacının azami sorumluluğu belirlenen değer kadardır. Bu değerin üzerindeki hasarlar sigortacının sorumluluğuna girmez.

Sigorta Teminatları

  • Hırsızlık teminatı
  • Dahili su teminatı
  • Kiracı boya-badana teminatı
  • Yangın, yıldırım ve infilak teminatı
  • Duman teminatı
  • Deprem ve yanardağ püskürmesi teminatı
  • Grev, lokavt, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler ve terör sonucu ev eşyalarınızda oluşabilecek maddi hasarlar poliçe kapsamında teminat altına alınırken; poliçe süresince yararlanabileceğiniz 7/24 Yardım Hizmeti de teminat kapsamında sunulmaktadır.
  • Sigorta Kapsamında Kabul Edilen Eşya Tanımı: Sigortalının, birlikte yaşadığı aile bireylerinin veya birlikte yaşadığı kişiler ve çalışanlarına ait konut içerisinde bulunan eşyalarını kapsar.
  • Sigorta Kapsamı Altında Olmayan Eşyalar: Oyun konsolu (Playstation vb.), uydu alıcısı, DVD oynatıcı, plazma TV, konut dışındaki garaj, bahçıvan evi gibi eklentilerde bulunan ev eşyaları ve kişisel eşyalar, ayrıca antika değeri olmayan gitar, piyano gibi müzik enstrümanları bu kapsama dâhildir (Her türlü kıymetli evrak, belgeler, nakit, çek, senet, kredi kartları vb. kapsam altında değildir).

Ek teminat ve konut sigortası avantajları için tıklayınız.

Konut Eşya Planı Sigortası poliçeniz, SOMPO JAPAN SİGORTA A.Ş. tarafından sunulmaktadır.