İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

CardFinans Ekstre Güvencesi
Yıllık Hayat Sigortası

Geliriniz ve Ödemeleriniz İçin...

CardFinans sahipleri şimdi çok rahat! CardFinans Ekstre Güvencesi ile kredi kartı ekstrelerinizi güvence altına alın, işsiz de kalsanız güvencesiz kalmayın.

CardFinans Ekstre Güvencesi Yıllık Hayat Sigortası işsiz kalmanız veya geçici iş göremez durumda olmanız halinde o ayki ekstre borcunuzu, ileriki dönem taksitleriniz de dahil olmak üzere, teminat limitleri ile sigorta genel ve özel şartları dahilinde öder. Sigorta süresi içerisinde sürekli sakat kalmanız veya vefat etmeniz halinde ise tazminat ödemesi yaparak siz ve sevdikleriniz için maddi bir güvence oluşturur.

Detaylı bilgi için sizi en yakın QNB Finansbank Şubesi'ne bekliyoruz.

  • Sigorta Teminatları

    Bu ürününde teminat tutarları CardFinans kredi kartınızın son ekstre tutarına ve varsa ödenmemiş borç tutarına göre belirlenmektedir. Örneğin Güncel borcu 1.000 TL olan bordrolu çalışan, 1.000 TL tutarında vefat/kaza sonucu sürekli sakatlık/işsizlik teminatına sahip olur.

    Tazminatın ödenmesi aşamasında mevcut çalışma durumunuza göre işsizlik/kaza veya hastalık sonucu geçici iş göremezlik/kaza veya hastalık sonucu gündelik hastane tazminatı teminatlarından yalnız bir tanesi ödenir.

CardFinans Ekstre Güvencesi Yıllık Hayat Sigortası poliçesi ile ilgili detaylı bilgiye 0850 222 0860 nolu Cigna Finans Çağrı mekrezinden ulaşabilirsiniz