İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Kredi Ödeme Güvencesi

Geliriniz ve Ödemeleriniz İçin...

Kredi ödeme güvencesi ile hem hayatınız hem de kredi taksitleriniz güvende. İşler yolunda gitmese de kredi taksitlerini ödemek artık çok kolay. Kredi Ödeme Güvencesi ile beklenmedik durumlara karşı kredi riskinizi koruyup, sigorta süreniz boyunca teminat limitleriniz dahilinde aylık kredi taksitlerinizi güvence altına alabilirsiniz.

QNB Finansbank'tan bireysel kredi kullanmış, 18 - 60 yaşları arasındaki sağlıklı tüm müşteriler bu hayat sigortasından faydalanabilmektedir.

Detaylı bilgi için sizi en yakın QNB Finansbank Şubesi'ne bekliyoruz.

 • İşsizlik Teminatı (Bordrolu Çalışanlar İçin)

  İşvereniniz tarafından işten çıkartılmanız halinde (haklı sebepler hariç), kredi taksitleriniz azami birbirini takip eden altı ay boyunca teminat limitleri ile sigorta genel ve özel şartları dahilinde ödenir.

 • Kaza veya Hastalık Sonucu Geçici İş Göremezlik Teminatı (Serbest Meslek Sahipleri İçin)

  Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları'nda tanımlanmış bulunan bir kaza veya hastalık sonucu iş göremez duruma gelmeniz halinde, kredi taksitleriniz azami birbirini takip eden altı ay boyunca teminat limitleri ile sigorta genel ve özel şartları dahilinde ödenir.

 • Kaza veya Hastalık Sonucu Gündelik Hastane Tazminat Teminatı (Diğer Çalışma Durumları İçin)

  Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları'nda tanımlanmış bulunan bir kaza veya hastalık sonucu hastanede yatarak tedavi görmenizi gerektiren durumlarda, , 7 gece veya daha fazla süreyle hastanede yatmanız halinde kredi taksitleriniz azami birbirini takip eden altı ay boyunca teminat limitleri ile sigorta genel ve özel şartları dahilinde ödenir.

 • Vefat Teminatı

  Sigorta süresi içinde vefat etmeniz durumunda poliçenizde yer alan vefat teminatı tutarı poliçenizde belirtmiş olduğunuz lehtara, lehtar belirtmemiş iseniz yasal varislerinize ödenir.

 • Kaza Sonucu Sürekli Sakatlık Teminatı

  Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları'nda tanımlanmış bulunan bir kaza neticesinde sürekli sakat kalmanız durumunda poliçenizde belirtilen teminat tutarı size ödenir.

İşsizlik, Kaza veya Hastalık Sonucu Geçici İş Göremezlik ve Kaza veya Hastalık Sonucu Gündelik Hastane Tazminat teminatlarının geçerli olması için 90 gün bekleme süresi uygulanmaktadır. İşsizlik ve Kaza veya Hastalık Sonucu Geçici İş Göremezlik teminatlarına hak kazanmak için geçmesi gereken süre 30 gündür.

Kredi Ödeme Güvencesi poliçeniz, CIGNA FİNANS EMEKLİLİK VE HAYAT A.Ş. tarafından sunulmaktadır.