İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Kansere İnat
Yaşasın Hayat Sigortası

Hayatınız ve Sevdikleriniz için...

Hayatın bin bir türlü hali var, çağımızın en tehlikeli hastalığı olan kansere karşı bugünden tedbir almaya ne dersiniz?

Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası ile, kanser hastalığına yakalanmanız durumunda size poliçenizde yazılı olan kanser teminatı ödemesi yapılır. Vefat etmeniz halinde ise sevdiklerinize poliçenizde yazılı vefat teminatı ödemesi yapılarak maddi bir güvence sağlanır.

Üstelik bu sigorta ile ücretsiz Cigna Finans Ayrıcalıklar Kulübü üyesi olarak Destekleyici Sağlık Hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca, Şirketimiz satılan her bir poliçe için Türk Kanser Derneği'ne 5 TL tutarında bağış yapmaktadır. Bu ürünü alarak siz de bu sosyal sorumluluk projesine destek sağlamış olacaksınız.

 • Kanser Teminatı

  Sigorta süresi içinde poliçenizde belirtilmiş kanser türlerinden birisine yakalanmanız durumunda poliçenizde yer alan tehlikeli hastalıklar teminatı tarafınıza ödenir.* Bu ürünle birlikte cilt kanseri hariç tüm kanser türleri ilk fazından itibaren teminat altına alınmaktadır.

  Belirtmek isteriz ki; bu bir sağlık sigortası değildir, hastane masraflarınızın ödenmesi taahhüt edilmemektedir. Ödemeye konu sigorta tazminatını, tedavi masraflarınız için kullanabileceğiniz gibi başka ihtiyaçlarınız için de kullanabilirsiniz.

  *Kanser Teminatının geçerli olması için poliçede belirtilen başlangıç tarihinden itibaren 90 gün bekleme süresi uygulanmaktadır. Kanser tazminatına hak kazanabilmeniz için kanser hastalığının teşhisinden sonra 30 gün hayatta kalma şartı aranmaktadır.

 • Vefat Teminatı

  Sigorta süresi içinde vefat etmeniz durumunda poliçenizde yer alan vefat teminatı tutarı poliçenizde belirtmiş olduğunuz lehtara, lehtar belirtmemiş iseniz yasal varislerinize ödenir.

 • Teminat Tutarları
  Teminatlar I. Paket II. Paket III. Paket
  Kanser 50.000 TL 100.000 TL 250.000 TL
  Vefat 10.000 TL 20.000 TL 50.000 TL
 • Destekleyici Sağlık Hizmetleri

  Bu ürüne sahip olduğunuz takdirde Destekleyici Sağlık Hizmetlerinden yararlanabileceğiniz Cigna Finans Ayrıcalıklar Kulübüne de ücretsiz olarak üye olacak ve aşağıdaki Destekleyici Sağlık Hizmetlerinden faydalanabileceksiniz.

  Cigna Finans Ayrıcalıklar Kulübü Destekleyici Sağlık Hizmetleri kapsamında aşağıdaki hizmetler ücretsiz olarak sunulmaktadır. İkinci Görüş Hizmeti hariç diğer hizmetlerin kullanımında bir sınır yoktur. İkinci Görüş hizmeti bir poliçe döneminde bir kez ücretsiz olarak kullanılabilir.

  • 24 Saat Tıbbi Danışma Hattı
  • İkinci Görüş Hizmeti
  • Yurt Dışı Tedavi Organizasyonu
  • Online Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı

  Ayrıca anlaşmalı hizmet ağında yer alan hastanelerde, spor merkezlerinde, sigarayı bırakma merkezlerinde, ağrı/görüntüleme merkezlerinde, diyetisyen ve psikologlarda %40'a varan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

  İkinci Görüş Hizmeti hariç diğer tüm ücretsiz/indirimli hizmetlerden poliçenizin ilk gününden itibaren yararlanmaya başlayabilirsiniz. İkinci Görüş Hizmetinin kullanımı için 90 gün bekleme süresi bulunmaktadır.

  Detaylı bilgi almak ve hizmetlerden yararlanmak için Destekleyici Sağlık Hizmetleri Müşteri Hattı 0 212 705 11 90'i arayabilirsiniz.

Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası poliçeniz, CIGNA FİNANS EMEKLİLİK VE HAYAT A.Ş. tarafından sunulmaktadır.