İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Hastane Destek
Ferdi Kaza Sigortası

Hayatınız ve Sevdikleriniz için...

Hastane Destek Ferdi Kaza Sigortası ile acil durumlarda ihtiyacınız olan hastane desteği hep yanınızda.

Hastane Destek Ferdi Kaza Sigortası, sigortanız süreci içerisinde gerçekleşen bir kaza sonucu hastanede yatarak tedavi görmeniz gerekirse poliçenizde belirtilen teminat limitleri dahilinde gündelik tazminat ödemesi yaparak tedavi masraflarını karşılamanıza yardımcı olur. Ayrıca sigorta süresi içerisinde bir kaza sonucu sürekli sakat kalmanız veya vefat etmeniz halinde yine poliçenizde belirtilen teminat limitleri dahilinde tazminat ödemesi yaparak siz ve sevdikleriniz için maddi bir güvence oluşturur.

Ayrıca Hastane Destek Ferdi Kaza sigortanızı Bireysel Cep Şubemiz üzerinden de kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

 • Kaza Sonucu Vefat Teminatı

  Sigorta süresi içinde Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartlarında tanımlanmış bulunan bir kaza neticesinde vefat etmeniz durumunda poliçenizde yer alan vefat teminatı tutarı poliçenizde belirtmiş olduğunuz lehtara, lehtar belirtmemiş iseniz yasal varislerinize ödenir.

 • Kaza Sonucu Gündelik Hastane Tazminat Teminatı

  Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları'nda tanımlanmış bulunan bir kaza neticesinde hastanede yatarak tedavi görmenizi gerektiren durumlarda, hastanede yattığınız her bir gün için* poliçenizde yazılı teminat tutar size ödenir.

  *Bir sigorta yılı içinde en fazla 60 gün için Gündelik Hastane Tazminat Teminatı ödemesi yapılabilmektedir.

 • Kaza Sonucu Sürekli Sakatlık (Daimi Maluliyet) Teminatı

  Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları'nda tanımlanmış bulunan bir kaza neticesinde derhal veya kaza tarihinden itibaren iki yıl içinde sürekli sakat kalmanız durumunda poliçenizde belirtilen teminat tutarı size ödenir.

 • Teminat Tutarları

  Bu ürün ile birlikte iki farklı teminat paketi seçeneği sunulmaktadır. Kişisel ihtiyaçlarınıza göre dileğiniz paketi seçebilirsiniz.

  1. PAKET
  TEMİNATLAR TEMİNAT TUTARLARI
  Kaza Sonucu Vefat 10.000 TL
  Kaza Sonucu Sürekli Sakatlık 10.000 TL
  Kaza Sonucu Gündelik Hastane Tazminatı (Günlük) 125 TL
  2. PAKET
  TEMİNATLAR TEMİNAT TUTARLARI
  Kaza Sonucu Vefat 15.000 TL
  Kaza Sonucu Sürekli Sakatlık 15.000 TL
  Kaza Sonucu Gündelik Hastane Tazminatı (Günlük) 200 TL
 • Sigorta Süresi

  Sigorta süresi 1 yıldır ve poliçenin 5 yıllık yenileme garantisi* bulunmaktadır. Poliçe, 5 yıllık yenileme garantisi sayesinde otomatik olarak yenilenir, yenileme yapılırken poliçe üzerinde belirtilen prim tutarlarında artış yapılmaz.

  *Aksi yönde yazılı bir talep olmadığı sürece poliçe yenileme garantisi geçerlilik süresi sonuna kadar yenilenir. Sigorta priminin taksitinin vadesinde ödenmemesi nedeniyle poliçenin iptal edilmesi durumunda yenileme garantisi ortadan kalkar. İşbu yenileme garantili hayat sigortası süresi içerisinde teminat azaltma ya da artırma işlemi yapılmamaktadır.

Hastane Destek Ferdi Kaza Sigortası poliçeniz, acentesi olduğumuz CIGNA FİNANS EMEKLİLİK VE HAYAT A.Ş. tarafından sunulmaktadır.