İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Aileme Değer Ferdi Kaza Sigortası

Hayatınız ve Sevdikleriniz için...

Cigna Finans Aileme Değer Ferdi Kaza Sigortası ile kendinizi ve sevdiklerinizin geleceğini kazalara karşı maddi güvence altına alırsınız.

Sigortanız sayesinde kaza sonucu vefat/sürekli sakatlık durumlarında on yıl boyunca ilk yıl için her ay 5,000TL'ye varan, sonraki her yıl için %10 artışla tazminat ödemesi alacaksınız.

Neden Aileme Değer Ferdi Kaza Sigortası?

 • Kaza sonucu sürekli sakatlık durumunda maddi güvence sağlar.
 • Size veya yasal varislerinize/ailenize on yıl boyunca aylık 1500TL/2500TL/5,000TL'ye varan tazminat ödemesi yapılır.
 • Aylık tazminat tutarları her yıl %10 oranında arttırılır.
 • Bu maddi desteği fatura, kira, kredi gibi tüm masraflarınız için dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.
 • Kaza Sonucu Vefat Teminatı

  Sigorta süresi içinde Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları'nda tanımlanmış bulunan bir kaza neticesinde vefat etmeniz durumunda poliçede belirtilen tutar ödenir.

 • Kaza Sonucu Sürekli Sakatlık Teminatı

  Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları'nda tanımlanmış bulunan bir kaza neticesinde derhal veya kaza tarihinden itibaren iki yıl içinde sürekli olarak sakat kalmanız halinde tıbbi tedavinin sona ermesinin ve sürekli sakatlığın tespitinin ardından poliçede belirtilen tutar Ferdi Kaza Genel Şartlarında belirtilen oranlar nispetinde ödenir.

  Sigorta kapsamındaki tazminatlar 10 yıl boyunca aylık taksitli olarak ödenecektir. Aylık tazminat tutarları her yıl %10 oranında arttırılacaktır.

 • Teminat ve Prim Tutarları
  Aylık Tazminat Tutarı Toplam Teminat Aylık Prim Tutarı
  1,500 TL 286,874 TL 29 TL
  2,500 TL 478,123 TL 39 TL
  5,000 TL 956,245 TL 69 TL

Yukarıda verilen prim tutarları sigorta süresi 1 yıl olan poliçeler için 12 ay, sigorta süresi 5 yıl olan poliçeler için 60 ay boyunca ödenecek prim tutarını ifade etmektedir.

Aileme Değer Ferdi Kaza Sigortası poliçeniz, CIGNA FİNANS EMEKLİLİK VE HAYAT A.Ş. tarafından sunulmaktadır. QNB Finansbank A.Ş., acentesi olduğu Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş.'nin %49 oranında pay sahibidir.