İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Acil Destek
Ferdi Kaza Sigortası

Hayatınız ve Sevdikleriniz için...

Acil Destek Ferdi Kaza Sigortası bir kaza sonucu hastanede yatarak tedavi görmeniz gerekirse tazminat ödemesi yaparak tedavi masraflarını karşılamanıza yardımcı olur. Ayrıca sigorta süresi içerisinde bir kaza sonucu sürekli sakat kalmanız veya vefat etmeniz halinde tazminat ödemesi yaparak siz ve sevdikleriniz için maddi bir güvence oluşturur. Üstelik bu sigorta ile ücretsiz Cigna Finans Ayrıcalıklar Kulübü üyesi olarak Acil Destek Hizmetlerinden faydalanabilirsiniz

  • Kaza Sonucu Vefat Teminatı

    Sigorta süresi içinde Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları'nda tanımlanmış bulunan bir kaza neticesinde vefat etmeniz durumunda poliçenizde yer alan vefat teminatı tutarı poliçenizde belirtmiş olduğunuz lehtara, lehtar belirtmemiş iseniz yasal varislerinize ödenir.

  • Kaza Sonucu Gündelik Hastane Tazminat Teminatı

    Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları'nda tanımlanmış bulunan bir kaza neticesinde hastanede yatarak tedavi görmenizi gerektiren durumlarda, hastanede yattığınız her bir gün için poliçenizde yazılı teminat tutar size ödenir.

  • Kaza Sonucu Sürekli Sakatlık Teminatı

    Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları'nda tanımlanmış bulunan bir kaza neticesinde sürekli sakat kalmanız durumunda poliçenizde belirtilen teminat tutarı size ödenir.

Acil Destek Ferdi Kaza Sigortası poliçeniz, CIGNA FİNANS EMEKLİLİK VE HAYAT A.Ş. tarafından sunulmaktadır.