İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Vadeli Mevduat

Firma birikiminize vadeli mevduatta yüksek oranlar!

Birikimlerinizi Vadeli Mevduatta Değerlendirin!

Avantajlı vadeli mevduat oranlarımız ile piyasa koşullarından etkilenmeden, birikimlerinizi firma hesabınızda yapın. Dilediğiniz tutardaki mevduatınızı ister Türk Lirası ister Döviz olarak firmanızın Vadeli Mevduat Hesabında değerlendirin, siz de firmalara özel avantajlı faiz oranlarımızı kaçırmayın.

Yüksek Vadeli Mevduat Oranlarımızla Tanışın!

Firmanız için mevduat birikiminizi yüksek tanışma faizi oranlarımız ile destekliyoruz. Yeni getireceğiniz, firmanıza ait 10.000 - 500.000 TL tutar aralığındaki veya 50.000 - 500.000 USD/EUR tutar aralığındaki mevduatınız için 32-45 gün vadede avantajlı faiz oranlarımızı öğrenmek üzere vakit kaybetmeden şubelerimize gelin. KOBİ'lere özel Tanışma Faizi Kampanyası ile Vadeli Mevduat Hesabınız için avantajlı faiz oranlarımızdan yararlanmaya başlayın.*

Firmanızdaki mevcut vadeli mevduat birikiminizle daha çok kazanç sağlamak için de avantajlı faiz oranlarımız sizi bekliyor. Yeni Para Kampanyası ile hem Türk Lirası hem de Döviz birikimlerinizde 10.000 - 500.000 TL tutar aralığında ve 10.000 - 500.000 USD/EUR tutar aralığında getireceğiniz yeni mevduatınız için 32-45 gün vadede avantajlı faiz oranlarıyla birikim fırsatını kaçırmayın.

*KOBİ'lere özel Tanışma Faizi kampanyasından ilgili döviz cinsinde son 6 ayda vadeli mevduat bulundurmayan müşterilerimiz yararlanabilir.

Birikimleriniz Bireysel Hesabınızla Sınırlı Kalmasın!

Kampanyalarımız ve avantajlı faiz oranlarımız hakkında detaylı bilgi almak, firmanız için birikim yapmaya hemen başlamak için sizi şubelerimize bekliyoruz.

Dilerseniz 0850 222 1 900 numaralı KOBİ Rahat çağrı merkezimizi arayarak da firmanız için Vadeli Mevduat Hesabınızı hemen açtırabilirsiniz.