İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

KOBİ'lere İnternetten Kredi

İstediğiniz her an,
istediğiniz her yerde
bankacılık keyfi!

Artık kredi ürünlerimize QNB Finansbank KOBİ İnternet Şubemizden ulaşabilir, limitleriniz dahilinde günlük 150.000 TL'ye kadarki ticari kredi ihtiyacınızı "işinizden gücünüzden olmadan" tek tıkla, hızlıca ve kolayca karşılayabilme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Üstelik hafta sonlarında ve şubelerimiz kapalıyken de kredi kullanmanız mümkün!

 • Kimler QNB Finansbank KOBİ İnternet Şubesinden ticari kredi kullanabilir?
 • Yıllık cironuz 20 milyon TL'ye kadar ise bu fırsat tam size göre.
 • Detaylı bilgi için 0850 222 1 900
İnternet Şubesine Giriş Anında Şifre

 • Öncelikle KOBİ İnternet Bankacılığı kullanıcısı olmalı ve gerekli kredi sözleşmelerini imzalamış olmalısınız.
 • Sözleşmenizdeki kredi limiti ve teminat koşulları tamamlandıktan sonra, limitiniz dahilinde kredi kullanabilirsiniz.
 • Gerçek kişi ticari işletmesi (şahıs şirketi) sahibi veya işlem yetkilisi iseniz QNB Finansbank KOBİ İnternet Şubesinden taksitli ticari kredi veya rotatif kredi kullanma fırsatından yararlanabilirsiniz. Eğer Limited veya Anonim Şirket ortağı ve işlem yetkilisi iseniz QNB Finansbank şubenize başvurup ilgili menünün size açılmasını talep etmelisiniz. İlgili menünün açılmasından sonra kredinizi limitiniz dahilinde dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
 • Mesai saatleri dışında da 365 gün, 03:30-22.30 saatleri arasında QNB Finansbank KOBİ İnternet Bankacılığı üzerinden limitler dahilinde ticari kredi kullandırımı yapılabilmektedir.
 • Taksitli Ticari Krediler
  Limitleriniz dahilinde günlük 75.000 TL'ye kadar taksitli ticari kredinizi 120 ay vadeye kadar kullanabilir, ödemelerinizi aylık eşit taksitler halinde ödeyerek nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.
 • Rotatif Krediler (BCH)
  Limitleriniz dahilinde günlük 75.000 TL'ye kadar rotatif kredinizi, zahmetsizce kullanabilir, nakit akışınıza göre geri ödeme tarihlerinizi ayarlayabilirsiniz. (Rotatif kredinizin faiz ödemeleri 3 aylık dönemlerde hesabınızdan tahsil edilecektir)
 • KOBİ Nakit Hesap (Kredili Mevduat Hesabı)
  KOBİ Nakit Hesap limitiniz dahilinde dilediğiniz kadar kredinizi, dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Hesabınıza para girişi olduğunda kredi riskiniz otomatik olarak kapanır ve faiz ödemekten kurtulursunuz.
  KOBİ Nakit Hesabınıza kullanacağınız gün ve tutara bağlı olarak mevcut faiz oranımız olan aylık % 2.02 faiz oranı uygulanmaktadır. Güncel faiz oranları ile ilgili bilgileri şubelerimizden alabilirsiniz.

(QNB Finansbank; kredi taleplerini serbestçe değerlendirme , kendi kriterlerine göre kabul ve reddetme hakkına sahiptir.)

 • KOBİ İnternet Şubesi üzerinden KOBİ Nakit Hesap başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvurunuz 1 iş günü içinde sonuçlanarak, cevabınız sistemimizde kayıtlı cep telefonunuza SMS ile gönderilecektir. Kredi talebinizin olumlu karşılanması durumunda kredi limitiniz otomatik olarak hesabınıza tanımlanacaktır. Limitinizin hesabınıza tanımlanmasından sonra KOBİ Nakit Hesabınızı dilediğiniz zaman limitiniz dahilinde dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

(QNB Finansbank; kredi taleplerini serbestçe değerlendirme , kendi kriterlerine göre kabul ve reddetme hakkına sahiptir.)

 • KOBİ İnternet Şubesi üzerinden limitiniz dahilinde 15.000 TL'ye kadar KOBİ Nakit Hesap başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvurunuz 1 iş günü içinde sonuçlanarak, cevabınız sistemimizde kayıtlı cep telefonunuza SMS ile gönderilecektir. Kredi talebinizin olumlu karşılanması durumunda kredi limitiniz otomatik olarak hesabınıza tanımlanacaktır. Limitinizin hesabınıza tanımlanmasından sonra KOBİ Nakit Hesabınızı dilediğiniz zaman limitiniz dahilinde dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

(QNB Finansbank; kredi taleplerini serbestçe değerlendirme , kendi kriterlerine göre kabul ve reddetme hakkına sahiptir.)

 • QNB Finansbank KOBİ Internet Şubesi üzerinden çek karnesi başvurusu yapmak mümkün. Daha önceden QNB Finansbank çek karnesi almadıysanız, 10 yapraklı çek karnesine başvurabilirsiniz.
 • Çek karnesi talebiniz onaylandığında çek karneniz basılarak şubenize teslim edilir ve şubeniz tarafından bilgilendirilirsiniz.

KOBİ Internet şubesi demosundan KOBİ İnternet şubesinin tüm özelliklerini deneyebilirsiniz. Sonrasında vazgeçemeyeceksiniz.