İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

QNB Finansbank'a Hoşgeldiniz

Cep Şubemiz

Cep Şubemiz ile dilediğiniz her yerden kolay ve hızlı hizmet almanın rahatlığını yaşayabilir; bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden cep telefonunuz ile istediğiniz yerden yapabilirsiniz!

Siz de Cep Şubemizi kullanın, para transferi, fatura ödeme ve otomatik fatura ödeme talimatı verme, kredi ve kredi kartı borçlarını ödeme, hesap hareketleri gözlemleme gibi birçok işleminizi kolayca ve hızla gerçekleştirin!

Cep Şubemiz hakkında detaylı bilgi almak ve indirmek için tıklayın.

İnternet Şubemiz

İnternete bağlı olduğunuz her an, bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden oturduğunuz yerden gerçekleştirebilirsiniz!

Siz de İnternet Şubemizi kullanın, para transferi, fatura ödeme ve otomatik fatura ödeme talimatı verme, kredi ve kredi kartı borçlarını ödeme, hesap hareketleri gözlemleme gibi birçok işleminizi kolayca ve hızla gerçekleştirin!

İnternet Şubemiz hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

ATM ve Şubelerimiz

Bankacılık işlemleriniz için yüz yüze iletişime ihtiyaç duyduğunuzda her gün genişleyen şube ve ATM ağımızla sizin hizmetinizdeyiz.

QNB Finansbank ATM'leri ile para transferi yapabilir, para yatırabilir, fatura, kredi, kredi kartı borcunuzu ödeyebilir, son ekstre bilgisi öğrenebilir ve bunun gibi bir çok bankacılık işlemini şubeye gitmeden ve sıra beklemeden yapabilirsiniz.

ATM ve şubelerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve en yakın ATM ve şubelerimizi öğrenmek için tıklayınız.

Telefon Bankacılığı

0850 222 0 900 Telefon Bankacılığı, her gün büyüyen kadrosu ile hem bankacılık işlemlerinizi kolayca gerçekleştirmek, hem de sorunlarınızın çözümünü hızla sağlamak için 7 gün 24 saat sizlerin çağrılarına kesintisiz olarak cevap verir!

Facebook & Twitter & Instagram

Güncel kampanyalarımızdan/ürünlerimizden öncelikli olarak haberdar olmak ve isteklerinizi iletmek için Facebook, Twitter ve Instagram'da QNB Finansbank'ı takip edebilirsiniz.

Birikim yapmanız ve birikimlerinizi kazançlı koşullarda değerlendirmeniz için sunduğumuz çeşitli mevduat ve yatırım ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.

QNB Finansbank, mevduat ve yatırımlarınızı etkin şekilde yönetmeniz için geniş ürün yelpazesi ile size en avantajlı hizmeti sunar.

Birikimlerinizi QNB Finansbank güvencesiyle değerlendirin, geleceğinize bugünden yatırım yapın.

Mevduat ve yatırım ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Nakde ihtiyacınız olduğunda kimden destek alacağım diye düşünmeyin. Yaşamın her anında yanınızda olan QNB Finansbank, tüm nakit ihtiyaçlarınıza size uygun ve avantajlı kredi seçenekleri ile çözüm üretir.

Sizin için en uygun krediyi seçin, kolayca alın, zorlanmadan ödeyin.

QNB Finansbank Cep ve İnternet Şubesi'nden evraksız, imzasız, kefilsiz ve çok uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisine başvurabilir, onaylanınca anında kullanabilirsiniz. Ayrıca 0850 222 0 900 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak 7/24 ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir, onaylanır onaylanmaz kredi tutarını anında hesabınıza yatırıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

5030'a T.C. kimlik numaranızı göndererek ihtiyaç kredisi ön başvurunuzu SMS'le hemen yapabilirsiniz. Dilerseniz Anında Başvur'a tıklayarak internetten veya şubelerimizden ihtiyaç kredisi ön başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi hesap makinası için tıklayınız.

SMS tutarı, KDV ve ÖİV dahil olmak üzere; Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom Mobil aboneleri için 0,65TL olarak ücretlendirilir. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom Mobil kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar. SMS sonucu bir ön onaydır. QNB Finansbank piyasa koşullarına göre faiz oranlarında ve kampanya şartlarında değişiklik yapabilir.

Kötü sürprizleri yok edemezsiniz ama sigorta yaptırarak hayatınızdaki etkilerini en aza indirebilir, değer verdiğiniz şeyleri güvence altına alabilirsiniz.

Arabanız, eviniz, sağlığınız, hayatınız... Gelin QNB Finansbank'a; acentesi olduğumuz sigorta şirketlerinin sunduğu işsizlik sigortası, konut sigortası, sağlık sigortası, hayat sigortası ve taşıt sigortası gibi farklı ihtiyaçlarınıza yönelik sigorta ürünleriyle sizin için değerli olan ne varsa güvence altına alın.

Sigorta ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Aklınızda tutmanız gereken onca şey varken; faturalarınızı bize bırakabilirsiniz. Hemen başvurun, tüm ödemelerinizi hesabınızdan veya kredi kartınızdan otomatik olarak yapalım.

Otomatik fatura ödeme hizmetinden yararlanabilmeniz için herhangi bir QNB Finansbank şubesine talimat vermek istediğiniz son dönem faturanızla beraber gelmeniz ve "Otomatik Fatura Ödeme Talimatı"nı doldurmanız yeterlidir.

Ayrıca İnternet & Cep Şubemiz veya Çağrı Merkezimiz aracılığı ile hemen talimat vererek ödemelerinizin otomatik olarak yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Hemen Talimat vermek için Cep Şubemiz Hemen Talimat vermek için İnternet Şubemiz Çağrı Merkezimiz
0850 222 0 900

Otomatik Fatura Ödemeleri hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

QNB Finansbank bireysel kredi kartları ile 1.500'ü aşkın marka ve 250.000'in üzerinde alışveriş noktasında beklentilerinizin ötesinde avantajlar ve hayatınızı kolaylaştıracak hizmetler sizi bekliyor!

QNB Finansbank kredi kartlarını kullanarak çekici, çilingir vb. birçok günlük hayatı kolaylaştıran hizmetten yararlanabilir, alışverişlerinizde hediye para fırsatından faydalanabilir, avantajlı sektör programlarından yararlanarak indirimler kazanabilirsiniz. QNB Finansbank kredi kartı ürünlerini incelemek için tıklayınız.

QNB Finansbank kredi kartlarının sunduğu güncel kampanyaları incelemek için tıklayınız.

QNB Finansbank kredi kartlarının sunduğu hizmet ve özelliklere göz atmak için tıklayınız.