İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Hemşire Bankacılığı

Hemşire
Bankacılığı

QNB Finansbank'ta Hemşirelere Özel Bir Dünya

Sizi anlayarak sizinle aynı dili konuşan, ihtiyaçlarınıza yönelik çözümlerle hayatınıza değer katan size özel bir dünya hayal edin.

Gece gündüz bizim için çalışan değerli hemşirelerimizin hayatını kolaylaştırmak için kurduğumuz bu ayrıcalıklar dünyasında siz de yerinizi alın ve hayatın keyfini çıkarmaya başlayın.

Hemşirelere özel ayrıcalıklar dünyasına hoş geldiniz.

Geleceğinizi Planlayın

Ailenizle birlikte mutlulukla yaşayacağınız bir yuva kurabilmeniz için, ekspertiz değerinin %80'ine kadar cazip faiz oranları ile konut kredisi kullanabilme imkanına sahip olduğunuzu unutmayın.

Otomobil sahibi olmak veya otomobilinizi yenilemek mi istiyorsunuz? Hem 0 km hem de 2.el araç alımlarında size özel cazip faiz oranları ile taşıt kredisi kullanarak hayallerinizdeki araca ulaşabilirsiniz.

Siz geleceğinizi planlayın, biz uygun finansmanı sunalım.

Güncel faiz oranları ve kredi başvurusu için tıklayın.

Birikimlerinize Bol Kazanç

Birikim yapmanız için her türlü seçeneği sizin için daha avantajlı hale getirdik!

Yarınlarınız için biriktiren hesaplar QNB Finansbank'ta. İster TL, ister fon, ister altın biriktirin, yatırımlarınızı büyütmenin kolaylığını yaşayın. Biriktiren Hesaplar ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Hemşire Kart

Türkiye'de ilk defa hemşire, ebe ve sağlık memurlarına birçok ayrıcalıklı hizmet sunan çok özel bir kart: Hemşire kart!

İhtiyaçlarınızı bilen, sizi düşünen, üstelik kart ücreti ve yıllık üyelik bedeli olmayan Hemşire kartınızla ayrıcalıklı hemşireler arasında yerinizi alabilirsiniz.

Hemşire Kart ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.