İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Site ve Apartman Aidat Ödemeleri

Site ve Apartman Aidat Ödemeleri

FİNANS SİTE Nedir?

FİNANS SİTE, QNB Finansbank ile anlaşma yapan Apartman/Site yönetimi sakinlerinin aidat ödemelerinin QNB Finansbank aracılığı ile otomatik olarak tahsil edilmesini sağlayan sistemdir.

Vadesiz hesabınızdan vereceğiniz düzenli ödeme talimatı ile aidat ödemeleriniz, ödeme tarihi geldiğinde hesabınızda yeterli bakiye bulunduğu takdirde, talimatınızı iptal etmediğiniz sürece otomatik olarak gerçekleşir. Ödeme tarihinde vadesiz hesabınızda yeterli bakiye bulunmuyor ise aidat ödemeleriniz, vadesiz hesabınıza talebinize istinaden tanımlanmış olan FİNANS AİDAT (Ek Hesap*) limitinden otomatik olarak ödenir.

Avantajları Nelerdir?

  • Hesabınızda yeterli bakiye olduğu sürece, taksit tarihi geldiğinde ödemeleriniz otomatik olarak gerçekleşir. Aidat ödeme dönemlerini takip etmek, ödemeler için bankaya gitmek zorunda kalmazsınız.
  • FİNANS AİDAT (Ek Hesap*) talebinize istinaden hesabınıza tahsis edilen kredi limiti sayesinde yeterli bakiyeniz olmasa bile limitiniz dahilinde aidat ödemelerinizi yapabilirsiniz.
  • Unutma ve gecikmeler önlenerek takip gereksinimi ortadan kalkar.

Nasıl Başvurabilirsiniz?

  • FİNANS SİTE sisteminden faydalanmak için en yakın QNB Finansbank Şubesi'ne gelerek, başvuruda bulunmanız,
  • Aidat ödemeleriniz kapsamında beyan ettiğiniz ödeme planına, ödeme tutarlarına ve ödeme tarihlerine göre bankamızdan düzenli ödeme talimatı vermeniz yeterlidir.
* Ek Hesap, vadesiz mevduat hesabınıza tanımlanacak bir kredi limitidir.