İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Hediye Çeki

Hayatınızı Kolaylaştıracak Esnek Çözümlerimizle Her Zaman Yanınızdayız

Nedir?

Türk Lirası, USD ve Altın olarak düzenletebileceğiniz, zarif tasarımı ile sunmaktan keyif duyacağınız, sevdiklerinize kendi hediyelerini seçme mutluluğunu yaşatacağınız özel çeklerdir.

Şimdi de Sevdiklerinizi Sevindirmenin Yepyeni Yolu: Altın Hediye Çeki

  • QNB Finansbank'ın yeni ürünü Altın Hediye Çeki ile hem sevenlerin hem sevilenlerin yüzü gülecek!
  • Altın Hediye Çeki sayesinde, Altın Hesabınızdan dilediğiniz miktarda altını sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Böylece altın değerlendikçe, onlara verdiğiniz değer de artar.
  • Tek yapmanız gereken, en yakın QNB Finansbank Şubesi'ne uğramak.
  • Sevdikleriniz için güzel bir armağan bulduğunuzda kaçırmayın, QNB Finansbank Altın Hediye Çeki'ni de sakın unutmayın!

QNB Finansbank Altın Hediye Çeki almak için ne yapmalıyım?

Altın hediye çeki düzenletmek isteyen müşterimiz herhangi bir QNB Finansbank Şubesi'ne uğrayarak , mevcut ya da yeni açtıracağı vadesiz Altın Hesabından altın alımı yaparak hediye çeki düzenletebilecektir. Üstelik, dilediğiniz tutarda altın hediye çeki düzenletebilirsiniz!

Hediye aldığım Altın Hediye Çekini bozdurmak için ne yapmalıyım?

Altın hediye çekinizi şubelerimize ibraz ettiğinizde, şubeden fiziki altın teslimi yapılamaması nedeniyle, çek tutarı mevcut ya da yeni açılacak vadesiz Altın Hesabınıza aktarılacak ve talep etmeniz halinde QNB Finansbank A.Ş. gişe altın alım fiyatı üzerinden TL karşılığı ödenecektir. Üstelik, hediye çekinizi dilediğiniz zaman bozdurabilir, ödemesini alabilirsiniz!

Hediye çekimi kaybettim ne yapmalıyım?

Hediye çekinizin kaybolması ya da zarar görmesi durumunda çeki düzenleten kişi ile birlikte herhangi bir QNB Finansbank Şubesi'ne giderek yeniden çek düzenlenmesi için başvuru yapabilirsiniz.