İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Cep Şubesi Detaylı Bilgi

Tüm Bankacılık İşlemlerini
Cepte Bilin

Cep Şubesi

Cep Şubesi ile günün her saatinde istediğiniz yerde bankacılık işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Cep Şubesi uygulaması, iPhone ve Android işletim sistemli telefon modelleri için özelleştirilmiştir. Dilerseniz telefonunuza uygulama yüklemeden cep.qnbfinansbank.com adresinden erişebileceğiniz Cep Şubesi ile bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil Bankacılık kanalı iki farklı şube tipi ile hizmet sunar:

İnternet ayarları yapılmış olan telefonunuzdan cep.qnbfinansbank.com adresine girdikten sonra Cep Şubesi'ni tıklayarak bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

cep.qnbfinansbank.com hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

 • Cep Şubesi'ni cep telefonunuza indirebilmeniz için cep telefonunuzun uygulamayı desteklemesi gerekmektedir. Cep telefonunuzun Cep Şubesi uygulamasını destekleyip desteklemediğini öğrenmek için tıklayın.

Cep Şubesi uygulamasını indirdikten sonra telefonunuzun 'Uygulamalar' menüsünü kullanarak Cep Şubesi'ne ulaşabilirsiniz. Telefonunuzun modeline göre indirilen uygulamalar farklı bir menü altında da yer alabilir.

 • iPhone / iPodTouch kullanıcısıysanız Cep Şubesi uygulamasını App Store üzerinden indirebilirsiniz.
 • Android işletim sistemli bir telefon kullanıcısıysanız Cep Şubesi uygulamasını Google Play üzerinden indirebilirsiniz.
 • Cep Şubesinin kullanımı ve yapabileceğiniz işlemler hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Kimler kullanabilir?

Bireysel Bankacılık müşterilerimiz ve KOBİ Bankacılığı müşterilerimiz Cep Şubesi'ni kullanıma açtırarak bu kolaylıktan hemen yararlanmaya başlayabilirler.

Cep Şubesi'ni nasıl kullanıma açtıracaksınız?

QNB Finansbank Cep Şubesi'ni aşağıdaki yöntemlerden biriyle kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.


Telefonlarında indirdikleri Cep Şubesi uygulamasına ilk kez giriş yaparken kendilerinden alınacak onay ile Cep Şubesi'ni kullanmaya başlayabilirler. Ayrıca;

 • www.qnbfinansbank.com adresinde sağ üstte yer alan FinansŞifre Al butonunu tıklayarak,
 • İnternet Şubesi'nde yer alan Ayarlar > Cep Şubesi adımını veya
 • 0850 222 0 900 Telefon Bankacılığı'nı kullanarak Cep Şubesi'ni kullanmaya başlayabilirler.
QNB Finansbank Cep Şubesi'ne giriş yaparken kullanacağınız müşteri numarası ve FinansŞifre bilgileri İnternet Şubesi girişinde kullandığınız bilgiler ile aynıdır.
 • İnternet Şubesinde yer alan Ayarlar>Cep Şubesi adımından, 0850 222 1 900 Telefon Bankacılığı'ndan ya da şubelerine başvurarak Cep Şubesi'ni kullanmaya başlayabilir.
 • İnternet Şubesinde yer alan Ayarlar>Cep Şubesi menüsüne ulaşmak için yetkiniz yoksa şubenize başvurabilirsiniz.
 • QNB Finansbank Cep Şubesi'ne giriş yaparken kullanacağınız müşteri numarası ve FinansŞifre bilgileri İnternet Şubesi girişinde kullandığınız bilgiler ile aynıdır.
 • FinansŞifreniz yoksa şubenize başvurabilirsiniz. Eğer FinansŞifrenizi hatırlamıyorsanız ana sayfada yer alan FinansŞifre Al butonunu tıklayarak yeni FinansŞifrenizi alabilirsiniz.
 • Size en yakın QNB Finansbank şubesini öğrenmek için tıklayın.

Cep Şubesi ile ilgili sıkça sorulan sorular için tıklayın!