bildirim ikonu
Ana içeriğin başı

Anket

Siz seçin biz gerçekleştirelim!

QNB Finansbank çalışanları, 4 yıldır kendilerinin yarattıkları 14 proje ile 10.000’lerce çocuğumuzun yüzünü güldürdüler.

Bu sene de yaratılan birbirinden değerli projeler arasından listemizin ilk 10’unu belirledik. Sizler tarafından en çok oy alan 3 projeyi hayata geçireceğiz.

Projelerimizin sağ tarafından bulunan yıldızlar aracılığı ile projelerimizi değerlendirebilirsiniz.
1 yıldız en düşük, 5 yıldız en yüksek oy içindir. Oylamanızı tamamlayınca GÖNDER’e basabilirsiniz. 

 

Geleceğin Gökyüzünde Yıldız Olalım

Proje İçeriği

Anadolu’da kırsal bir bölgemizde belirlenen 3 okulun öğrencilerinin kitap, dergi ve okul ihtiyaçları karşılanacaktır.

Yalınayak Şarkı Söylüyor

Proje İçeriği

Anadolu şehirlerimizden birinde bulunan bir ilkokulda öğrenim gören çocukların, sanatsal çalışmalarla desteklenerek sosyal ve kültürel becerilerinin geliştirilmesi amacıyla müzik atölyesi kurulacaktır.

Çocuklar Mutlu Olsun

Proje İçeriği

Kadın cezaevlerinden birinde, anneleri ile birlikte kalmak zorunda olan 0-6 yaş arasındaki çocukların hem mutlu olmaları, hem de gelişimlerine destek olmak amacıyla pedagog önerisi ile oyuncak ve zeka oyunları alınacaktır.

Düzce Orman Okulu

Proje İçeriği

İlkokul öğrencilerinin müfredatta yer alan doğa ile ilişkili konuları uygulamalı olarak öğrenmeleri amacıyla toprak, yaban hayvanları ve bitki anabilim dallarında öğrencilere eğitim verilecek ve deney yapabilecekleri yöntemler gösterilecektir.

Bilge Odası

Proje İçeriği

Taşımalı eğitim veren bir köy okulunda çocukların hem sanatsal hem de akademik gelişimleri amacıyla müzik enstrümanları ve zeka gelişim setleri ile özel bir sınıf oluşturulacaktır.

Otivivor

Proje İçeriği

Otizmli çocuklara eğitim veren bir devlet okulunda çocukların gelişimleri için müzik enstrümanları ve spor aletleri alınarak özel bir sınıf oluşturulacaktır. Çocukların güvenliğini sağlamak amacı ile bu odanın duvarları ve zemini yumuşak zemin koruma ile kaplanacaktır.

Finansçılardan Çocuklara Mutlu Masallar

Proje İçeriği

Onkoloji tedavisi gören çocukların hayal dünyasını genişletmek, iyileşme süreçlerine destek olmak için gönüllü banka çalışanlarının seslendireceği “Mutlu Masallar” ile hazırlanan MP3 çalarlar çocuklara hediye edilecektir.

Bi’ Kucak Mutluluk

Proje İçeriği

Maddi imkanları yetersiz çocuklarımızın hayallerinin gerçekleştirilmesi ve ihtiyaçlarının karşılanması için Yılbaşı, 23 Nisan Çocuk Bayramı, Karne Dönemi ve 2020 okul açılışı dönemlerinde belirli sayıda çocuğa dilekleri sorulacak ve dilekleri gönüllü banka çalışanları tarafından karşılanacaktır.

Minik Eller Temiz Denizler

Proje İçeriği

Bir kıyı bölgesi belirlenecek ve bu kıyının sene boyunca temiz tutulması için, gönüllü banka çalışanlarımız çocukları ile birlikte belirlenecek günlerde kıyı temizliği yapacaklardır.

Sevgimizi Paylaşalım

Proje İçeriği

Çocuklarımıza hayvan sevgisini aşılamak amacıyla 2 ayda bir gönüllü banka çalışanlarımızla çocuklar için barınak ziyareti düzenlenecek ve kulübelere mama yardımı yapılacaktır.

2015-2018 Gönüllü Finansçı projelerimize ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın.