notify icon
Ana içeriğin başı

AliExpress İş Birliği

QNB Finansbank ve AliExpress’ten İş Birliği

AliExpress iş birliğiyle KOBİ'lerimize bir ticaret kapısı daha açıyoruz.

QNB Finansbank ve AliExpress’ten İş Birliği

QNB Finansbank, dünyanın en büyük e-ticaret platformlarından biri olan AliExpress ile iş birliği yaparak ihracatçı KOBİ’leri destekliyor.

QNB Finansbank’ın 220 farklı ülke ve bölgede hizmet veren AliExpress ile yapmış olduğu iş birliği kapsamında, yurtdışına açılmak isteyen firmalar ihracata bir adım önde başlama fırsatını yakalıyor.

1 Ocak 2022 itibarıyla başlayacak iş birliği kapsamında AliExpress satıcıları, ihracat bedellerini QNB Finansbank’a yönlendirmeleri dahilinde, bankamızın avantajlı ürün ve hizmetlerinden yararlanma fırsatı bulacak!

AliExpress & QNB Finansbank 2022-İş Birliği

AliExpress & QNB Finansbank 2022-İş Birliği

QNB Finansbank ve AliExpress İş Birliği Avantajları

QNB Finansbank ve AliExpress’in İş Birliği 2022 yılında yenilenerek müşterilerimize sunulmaktadır.
Detaylar için  online webinarımıza davetlisiniz!

Etkinlik Yeri: Youtube

Katılımcılar:
Burcu Koyutürk – QNB Finansbank/ Nakit Yönetimi ve Dış Ticaret Bölüm Müdürü
Aysun Kusun – QNB Finansbank/Tüzel Dijital Dönüşüm Direktörü
Burak Acarbay – QNB eFinans / Satış Direktörü

Ece Gür – AliExpress / Türkiye Yöneticisi

Ücretsiz etkinliğimize etkinlik saatinde ‘’Hemen Katıl’’ butonuna tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz.

Tarih: 27 Ocak 2022, Perşembe
Saat: 14:00 - 15:00

Hemen Katıl

Avantajlı Ürün ve Hizmetler

  • Alipay Singapore üzerinden QNB Finansbank hesabına gelecek her 500 USD ve üzeri  ihracat bedeli için işlem başına 150 TL,  takip eden ay içerisinde müşteri hesabına geri ödenecektir.(*)

(*)İlk ihracat bedelinin hesaba gelmesinden itibaren başlayan 1 yıl içinde maximum 3 adet işlem için hesaba geri iade yapılır.

Katılım Koşulları

  • Ödeme yapılması için Alipay Singapore üzerinden QNB Finansbank hesabına gelecek ihracat bedellerinin işlem başına minimum 500 USD olması gerekmektedir.
  • Hesap sahipleri mutlaka tüzel kişilik olmalıdır (şahısların bireysel hesaplarına gelen bedeller kapsam dışıdır).
  • Avantajlı ürün ve hizmetlerden yararlanabilmek için müşterilerimiz 01.01.2022-30.06.2022 tarihleri arasında QNB Finansbank’a aşağıdaki “hemen başvur” butonu ile başvuru yapmalıdır. Başvuru sonrası bankanın sunduğu avantajlı tekliflerden faydalanma hakkı 1 yıllık süre boyunca geçerli olacaktır.
  • İş birliği başvuru yapan ilk 1000 müşterimiz için geçerlidir. Bu müşterilerin takibi ve kaydının tutulması QNB Finansbank sorumluluğundadır.
  • AliExpress işbirliği avantajlarından yararlanabilmek için Banka politikaları kapsamında değerlendirme yapılmakta olup, uygun bulunmadığı durumda Bankanın ilgili avantajlardan faydalandırmama ya da devam eden kampanyayı sonlandırma hakkı saklıdır.
  • QNB Finansbank her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın iş birliğini iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını bu sayfadan takip etmek müşterinin sorumluluğundadır. Sorularınız olması durumunda şubelerimizle iletişim kurabilirsiniz.
  • Daha önceki senelerde yapılan iş birliğimize dahil olan müşterilerimiz 2022 yılından iş birliğimize dahil olamayacaklardır.