notify icon
Ana içeriğin başı

AliExpress İş Birliği

QNB Finansbank ve AliExpress’ten Dev İş Birliği

AliExpress iş birliğiyle KOBİ'lerimize bir ticaret kapısı daha açıyoruz.

QNB Finansbank ve AliExpress’ten Dev İş Birliği

QNB Finansbank, dünyanın en büyük e-ticaret platformlarından biri olan AliExpress ile iş birliği yaparak ihracatçı KOBİ’leri destekliyor.

QNB Finansbank’ın 220 farklı ülke ve bölgede hizmet veren AliExpress ile yapmış olduğu iş birliği kapsamında, yurtdışına açılmak isteyen firmalar ihracata bir adım önde başlama fırsatını yakalıyor.

15 Ekim itibarıyla başlayacak iş birliği kapsamında AliExpress satıcıları, ihracat bedellerini QNB Finansbank’a yönlendirmeleri dahilinde, bankamızın avantajlı ürün ve hizmetlerinden yararlanma fırsatı bulacak!

Avantajlı Ürün ve Hizmetler

  • Alipay Singapore üzerinden QNB Finansbank hesabına gelecek her 350 USD ve üzeri  ihracat bedeli için işlem başına 100 TL,  takip eden ay içerisinde müşteri hesabına geri ödenecektir.(*)

(*)İlk ihracat bedelinin hesaba gelmesinden itibaren başlayan 1 yıl içinde maximum 7 adet işlem için hesaba geri iade yapılır. 

  • Hesabınıza gelen ilk ihracat bedeli ardından 1 yıl boyunca ATM para çekme limitiniz 10 Bin TL’ye yükseltilir
  • KOBİ Rahat Paket ücretinde %25 indirim hakkı
  • Dijital Köprü müşterisi olmak için tıklayınız.

Katılım Koşulları

  • Ödeme yapılması için Alipay Singapore üzerinden QNB Finansbank hesabına gelecek ihracat bedellerinin işlem başına minimum 350 USD olması gerekmektedir.
  • Hesap sahipleri mutlaka tüzel kişilik olmalıdır (şahısların bireysel hesaplarına gelen bedeller kapsam dışıdır).
  • Avantajlı ürün ve hizmetlerden yararlanabilmek için müşterilerimiz 15.10.2020-31.10.2021 tarihleri arasında QNB Finansbank’a aşağıdaki “hemen başvur” butonu ile başvuru yapmalıdır. Başvuru sonrası bankanın sunduğu avantajlı tekliflerden faydalanma hakkı 1 yıllık süre boyunca geçerli olacaktır.
  • İş birliği başvuru yapan ilk 1000 müşterimiz için geçerlidir. Bu müşterilerin takibi ve kaydının tutulması QNB Finansbank sorumluluğundadır.
  • AliExpress işbirliği avantajlarından yararlanabilmek için Banka politikaları kapsamında değerlendirme yapılmakta olup, uygun bulunmadığı durumda Bankanın ilgili avantajlardan faydalandırmama ya da devam eden kampanyayı sonlandırma hakkı saklıdır.
  • QNB Finansbank her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın iş birliğini iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını bu sayfadan takip etmek müşterinin sorumluluğundadır. Sorularınız olması durumunda şubelerimizle iletişime geçebilir veya KOBİ Rahat Hattı'nı (0850 222 1 900) arayarak destek alabilirsiniz.