İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

SMS ile Gümrük Vergisi Tahsilatları

QNB Finansbank'ta Gümrük vergisi ödemelerini SMS* ile gerçekleştirmek çok kolay!

Gümrük verginizi ödemek için şubeye gitmeye gerek yok! Şubenizden tek seferlik yetki tanımı yaptırdıktan sonra gümrük vergisi ödemelerinizi SMS ile hızlıca halledebilirsiniz.

Ödemek istediğiniz gümrük vergisinin borç bilgisini öğrenmek için SOR boşluk BEYANNAME NUMARANIZI yazıp 3252'ye SMS* gönderebilirsiniz. Aynı zamanda, birden çok borç bilgisi sorgulamak için, beyanname numaraları arasında boşluk bırakarak tek SMS ile toplu sorgulama yapabilirsiniz.

Sorgulama yapmadan ödeme gerçekleştirilemeyeceğinden, öncelikle SMS ile gümrük vergisi borcunuzu sorgulatmanız gerekmektedir.

Sorgulama gerçekleştirdikten sonra gelen borç bilgisine istinaden, ODE boşluk BEYANNAME NUMARANIZI yazıp 3252'ye SMS göndererek ödemelerinizi daha önceden tanımlatmış olduğunuz ödeme seçeneği ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınızda yeterli bakiye bulunmadığı durumlarda, limitiniz müsait ise talimatınıza istinaden ödemeleriniz kredi limitiniz kullanılarak yapılabilir.

Tahsilatlar hafta içi her gün gerçekleştirilebilmektedir.

Tahsilat gerçekleştirdikten sonra SMS ve e-posta yoluyla bilgilendirilir, gümrük vergisi tahsil alındılarınızı elektronik olarak alabilirsiniz.

*Gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
Tıklayın, QNB Finansbank Dış Ticaret ürünlerini görüntüleyin! Hemen başvurun, sizi arayalım.