İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

e-Dönüşüm Ürünleri

Finans Yıldızı ile nakit akışınızı kolayca yönetebilmeniz için hemen tıklayınız!

eFinans'tan e-Fatura hizmeti alan QNB Finansbank müşterilerine, e-Fatura'larını teminat göstererek Bankamızdan kredi kullanma fırsatı!

İştirakimiz eFinans'tan e-Fatura hizmeti alıyorsanız, alacaklı olduğunuz e-Fatura'ları teminata vererek kredi kullanabilirsiniz.

  • Teminata alınacak e-Faturanın vadesi kullandırılan kredinin vadesi ile uyumlu olmalıdır.
  • Kredi teminatı olarak e-Fatura temliği alınır.

e-Fatura hizmetini eFinans'tan alan müşterilerimiz, fatura bilgilerinin bankamız ile paylaşılması için eFinans'a verecekleri izin sonrasında, KOBİ İnternet Bankacılığı üzerinden Gelen e-Faturalarını görüntüleyerek ödemelerini gerçekleştirebilirler. İnternet Şubesi'nde; Nakit Akışı > e-Fatura > Firmanıza Kesilen Faturalar > e-Fatura Ödemesi başlığı altından ödeme yapılabilmektedir.

Bankacılık sektöründe bir ilk!

Muhasebe Defter kayıtlarının elektronik ortamda oluşturulmasını sağlayan e-Defter kullanıcısı müşterilerimizin mali verilerini, bankamıza otomatik olarak aktarıyoruz. Bu entegrasyon için, iştirakimiz eFinans'tan e-Defter hizmeti alıyor olmanız ve eFinans Portal üzerinden elektronik ortamda finansal işlem onayı vermeniz gerekmekte olup bir kez onay verilmesi yeterlidir.

Bankamızla kredili çalışan müşterilerimize yönelik yepyeni hizmetimiz sayesinde, dönemsel olarak paylaşılması gereken mali verilerin bankaya iletilmesi süreci dijitalleşiyor. e-Defter datasını bankamızla paylaşmayı onaylamanız halinde, ek bir belge gerekmeksizin düzenli oluşturulan e-Defter kayıtlarını elektronik ortamda doğrudan bankamıza transfer edebiliyoruz. Böylece mali verilerinizin paylaşım sürecini ortadan kaldırarak operasyonel yükünüzü azaltıyoruz.

e-Defter hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

eFinans Portal üzerinden e-Defter datalarının bankamızla paylaşılmasına ilişkin onay vermek istiyorsanız, yönlendirme için tıklayınız.