Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemeleri Kampanyası

2 - 31 Ocak 2014 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi Finansbank kredi kartları ile www.vergikolay.com.tr, www.gib.gov.tr, www.finansbank.com.tr veya Finansbank Şubeleri üzerinden yapın, 50.000 TL'ye kadar 4 taksit fırsatından yararlanın!

Ayrıca bu tarih aralığında belirtilen kanallardan Finansbank kredi kartları ile Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini gerçekleştiren tüm müşterilere,  3 - 4 Şubat 2014 tarihlerinde SMS'le gönderilecek indirim kodu ile  5 - 28 Şubat 2014 tarihleri arasında www.n11.com ' dan belirli ürünlerden Finansbank kredi kartlarıyla tek seferde yapacakları 200 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde anında 22 TL indirim imkanıyla!

 

Bu kampanya sona ermiştir.

 • 2 - 31 Ocak 2014 tarihleri arasında Finansbank kredi kartları ile www.vergikolay.com.tr, www.gib.gov.tr  , www.finansbank.com.tr veya Finansbank Şubeleri üzerinden yapılacak Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinin, 50.000 TL'ye kadar olan kısmına 4 taksit fırsatı sunulacaktır. Ayrıca bu tarih aralığında belirtilen kanallar üzerinden CardFinans kredi kartları ile ödeme yapan tüm müşterilerimize, 3 -4 Şubat 2014 tarihlerinde SMS'le gönderilecek kod ile 5 - 28 Şubat 2014 tarihleri arasında www.n11.com 'dan belirli ürünlerden Finansbank kredi kartlarıyla tek seferde yapacakları 200 TL ve üzeri ilk alışverişte geçerli 22 TL indirim fırsatı sunulacaktır.
 • SMS ile gönderilecek kupon kodu, www.n11.com Hesabım > Kuponlarım sayfasındaki "Yeni Kupon Gir" alanından hesaplara tanımlanabilecektir.
 • Kazanılan indirim; n11.com internet sitesinde yer alan Külçe ve Ziynet Altın, Takı, Mücevher başlığı altındaki Külçe, Ziynet Altın ve Gümüş kategorisinde; Seyahat, Otel, Bilet başlığı altındaki kategorilerde; Telefon ve Telefon Aksesuarları başlığı altındaki Sim Kart ve Hat kategorisinde kullanılamayacaktır.
 • Bir müşteri kampanya kapsamında ek kartlar dahil Finansbank kredi kartlarıyla en fazla 50.000 TL'lik taksitli ödeme gerçekleştirebilir. 50,000 TL ye kadar yapılacak olan ödemelerde tek çekim ödeme opsiyonu bulunmayacak, olup,  50.000 TL'yi aşan ödemeler ise tek çekim olarak gerçekleştirilecektir.
 • İndirim kodları 3 - 4 Şubat 2014 tarihlerinde müşterilerin banka sisteminde kayıtlı cep telefonlarına sms ile bildirilecektir.  Müşteriler bu kodları 5 - 28 Şubat tarihleri arasında www.n11.com 'da Finansbank kredi kartları ile tek seferde yapacakları 200 TL ve üzeri tek çekim veya taksitli ilk alışverişlerinde kullanabileceklerdir. Her kod yalnızca 1 kez kullanabilecektir. Ticari kredi kartı sahipleri  kampanyalardan  kart bazında, bireysel kredi kartı sahipleri ise müşteri bazında faydalanır.
 • İndirim kodları para ile satılamaz, paraya çevrilemez veya başka kampanyalarla birleştirilemez
  www.finansbank.com.tr ve tüm Finansbank Şubeleri üzerinden hesaptan da ödemeler yapılabilecek olup, bu ödemelerde taksit uygulaması ve indirim kuponu kampanyası geçerli olmayacaktır.
 • Taksit ve indirim kampanyalarına bireysel ve ticari banka kartları ve sanal kartlar dahil değildir.
 • www.n11.com 'un tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi www.n11.com 'dan alınabilir. Finansbank'ın bu  kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.